Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Éreztetek már olyat, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már olyat, hogy szexuálisan nagyon vonzódtatok olyan emberhez, akit abszolút nem kedveltetek a személyisége miatt?

Figyelt kérdés
Én így vagyok egy munkatársammal.Egy lusta,flegma,munkakerülő alak.Külsőleg sem egy hú de vonzó,de mégis van benne valami ami vonz.Nehéz helyre tenni ilyenkor magamban a dolgokat,hogy miért is van ez?
2019. márc. 8. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

jah. kinézet + személyiség sem. De nem erőszakos, vagy lusta, egy nagyon jó ember, DENEEEM.


várom, hogy elmúljon, azzal pl., hogy jön egy jobb.

2019. márc. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A feromonok (nemi vonzást előidéző illatanyagok) ellen nincs mit tenni.
2019. márc. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen volt már ilyen. Bár a pasi nagyon jóképű volt, de a személyisége nem nagyon jött be.


L

2019. márc. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, az egyetemen egy tanárom. Fiatal volt, 4 év volt csak köztünk, 1 félévig tartott szemit.

Én is bejöttem neki, és úgy próbált távol tartani magától, hogy folyton belémkötött, beszólt, bezzeg a végén, amikor egyik óra után odamentem kérdezni tőle valamit írtó zavarba jött, sőt akkor is, amikor órán kívül ráköszöntem.

Tény, hogy társadalmilag nagyon más pozicióból indultunk: én egy egyszerű családból jövök, ő meg igazi úrigyerek, a II. kerületben lakik 3 szintes házban..

Tudom, hogy nem akkora farok egyébként, mint amekkorának látszani akart, de így biztosabb volt, nem kockáztathatta a kapcsolatát (a nője nem nagy szám, de pénzes, mint ő is, szóval inkább érdekkapcsolatról van szó).

A sztori pikantériája, hogy amikor megismertem, akkor épp egy másik srác miatt szenvedtem. Az a fiú ugyan külsőre sosem fogott meg, viszont belsőre igen, de sajnos megváltozott, és szemét módon összetörte a szívem..

2019. aug. 26. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!