Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nem akarlak hülyíteni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nem akarlak hülyíteni, mennyire őszinte szöveg egy férfitől? Vagy inkább lerázós szöveg?

Figyelt kérdés
Azt mondta, hogy tetszem neki nagyon, de másféle kapcsolatot keresünk és nem akart hülyíteni, így inkább próbál nem keresni. Mert nem akar megállapodni,én meg inkább komoly kapcsolatban gondolkodom, családban, babában. Van ilyen vagy kamuzik?

2020. júl. 5. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen kiderítheted.

Ha nem igazán keres, akkor nem kamuzott.

2020. júl. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Itt a próbál nem keresni része a gyanús. Ha ennyire nem passzoltok, akkor nem akarom folytatni és lezárom, nem próbállak nem keresni.


Amire szükséged van tudod (másféle kapcsolatot akar), tehát innentől ha keresne is, szimplán nem válaszolsz neki és kész.

2020. júl. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, csak ezt is azért mondta, mert én megkéredztem, hogy egyik napról a másikra miért tűnt el, mikor előtte minden nap tartottuk a kapcsolatot. Amúgy nem írta volna le.. Ami sztm gáz, azok után, hogy valaki a bizalmába fogad. Legalább ennyit megérdemelten volna, anélkül, hogy nekem kell rákérdezni. Vagy jobb eltűnni?
2020. júl. 5. 19:57
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt annyira egyenes, hogy elmondja kalandot keres. Neked meg van választási lehetőséged vagy belemész vagy nem. Ennyit takar a próbál nem keresni.
2020. júl. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valós: Lerázós.
2020. júl. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Kamu. Szó nélkül lépett le.
2020. júl. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg úgy gondolja, akkor nagyon helyes, hogy jelez.
2020. júl. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
HA az eltűnés a probléma, akkor vagy lett (volt) másik csaj vagy tényleg sok lettél neki.
2020. júl. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!