Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 29 évesen szerintetek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

29 évesen szerintetek van esélyem 35-40 év közötti hölgyekkel ismerkednem?

Figyelt kérdés
2020. júl. 6. 16:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Miért ne lenne? A kor csak egy szám.
2020. júl. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
ez igy van csak elég nehez olyan hölgyet találni aki szóba áll fiatalabb pasival
2020. júl. 6. 16:53
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan lehetséges.
2020. júl. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Én is az idősebb férfiakat preferálom, de van több nő ismerősöm, aki szereti a nála fiatalabbakat. 37/n
2020. júl. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
35%

Rengeteg idősebb nő szeretne fiatal kant magának!

Tinder, Hot or Not.


Regisztrálsz, töltesz fel előnyös képeket és ráírsz vagy 30 ilyen nőre, 1-2 össze fog jönni!


Olyanokra írj akiknek kicsit szexibb képei vannak!

2020. júl. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%
A nők többsége a korabéli férfiakat kedveli, de vannak olyan nők is akik a fiatalabbakat is. Szóval elméleti esély az van rá. Internet v. Retropolis, ha tudsz csajozni, egy korodbéli nőt meghódítani akkor van sanszod egy nálad idősebb nőnél is. Ha csak azt várod, hogy ők szólítsanak meg akkor viszont nem sok...
2020. júl. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
Tökéletes korban vagy, nem is értem a kérdést. A kategória-korcsoport-amit megcéloztál oda se bagózik erre a minimális korkülönbségre
2020. júl. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
57%
Küldjek át párat társkeresőről? Engem csomóan megtalálnak pedig én is csak 31 vagyok.😁
2020. júl. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%

Ez ma mar nem is szamit korkulonbsegnek!

Az a no valoban ritka, mint en, hogy az extrem nagy korkulonbseget szereti, ez nekem tul normalis volna. Foleg ha nem nezel ki komolytalan hulyegyereknek, tarskereson siman.

2020. júl. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
11%
Szemely szerint nem akarok ennyire fiatal pasit
2020. júl. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!