Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Üdv! Van olyan fiatal 16-23...

Üdv! Van olyan fiatal 16-23 év közötti roma/cigány származású hölgy aki ismerkedne?

Figyelt kérdés

Fiatal,vékony,csinos nővel szeretnék ismerkedni. Emellett legyen intelligens, lehessen vele társalogni.


23 éves, jómódú, tanult férfi vagyok. Többit privátban :)



2020. júl. 1. 08:42
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Szomorúnak tartom, hogy a 21. században te még hiszel tanult létedre az efféle mesében. Egyébként meg engem pont nem érdekel, hogy jómódú vagy. Miért írtad oda? Szívesen odaadnád a pereputtynak ingyen a lakásodat?
2020. júl. 1. 11:29
 2/22 anonim válasza:
Elsőnél a pont. Cigányokkal kezdeni soha. Mármint, ha te magad nem vagy az. Inkább keress egy latin hölgyet,ha egzotikumot akarsz.
2020. júl. 1. 13:01
 3/22 anonim válasza:
Gyökér.
2020. júl. 1. 19:36
 4/22 A kérdező kommentje:

Igazából senki nem tudott érdemben válaszolni, köszönöm a haszontalan válaszokat.

Nem az volt a kérdés, hogy minek mi a véleménye erről, mert nem érdekel.

Az írjon, akinek szól.

2020. júl. 1. 19:42
 5/22 anonim válasza:

Szomorú ezt látni...

Én tanult, tisztelettudó, roma hölgy vagyok

Normális háttérrel, miért kell minden cigányt lenézni?!

Eddig magyarral volt a legnagyobb bajom...

2020. júl. 1. 19:57
 6/22 anonim válasza:

#7 én meg a Tendzin Gyaco.

Most már kvittek vagyunk.


"Eddig magyarral volt a legnagyobb bajom..."


Ebben mondjuk igazat adok (már ha a magyar fogalmazásról beszélsz, mert azzal van baj).

2020. júl. 1. 20:04
 7/22 anonim válasza:

Ugyan nem akartam kommentálni, de ja. Tipikus.

Az ilyen kérdéseknél végülis mindig kiderül, hogy magyarbűnözés van. :D

2020. júl. 1. 20:06
 8/22 anonim válasza:

Hát pl. Nekem nem volt soha semmilyen rendőrségi ügyem

"Magyar" ismerősömet meg úgy ismerik mint a rossz pénzt, annyi rosszat még nem láttam mint amennyit az csinál...egy börtöntöltelék 10 évvel a háta mögött, bűnöző

Na ennyit a magyar meg a cigányságról

2020. júl. 1. 20:17
 9/22 anonim válasza:
a cigany az cigany....nincs itt semmifele roma... ha cigany vagy,akkor az is maradsz!
2020. júl. 2. 11:28
 10/22 anonim válasza:

Haha hát ez jó!😂

Az a magyar ismerősőm a fél várost kirabolta már, időseket fosztogatott ki, és egy szavát nem lehet elhinni olyan hazug, és sorolhatnám na pl ez nekem és körülöttem lévő roma társaimnak eszébe se jutna, de mindegy

Van annyi eszem hogy ne itt vitázzak, úgyhogy

További jó zsörtölődést a cigányokról!

2020. júl. 2. 15:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!