Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miközben mi kis pénzekért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miközben mi kis pénzekért dolgozunk, a gazdagoknak jobbnál-jobb nőik vannak. Igazságos világ ez?

Figyelt kérdés

A strandra sem érdemes utazni, ott is csak magamutogatás van.

Az egyik embernek megadatik az, ami a másiknak nem.

Az, hogy nincsen 15 milliós autóm, az egy dolog.

De hogy a nőt is nélkülözni kell, az durva.

már rá sem néznek és le sem fekszenek olyannal, akitől nem remélhetnek hasznot.



2020. júl. 6. 22:24
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
96%

Tök átlagos pasik tomegeinek van barátnője.

Felesleges a rinya.

2020. júl. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
80%
Az élet igazságtalan barátom.
2020. júl. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
97%

8. As vagyok, miert baj az ha lenezo vagyok? Mi az amivel az ellenkezojet erdemelned? Miert kene felnezzek rad vagy egyenrangunak tekintselek?


Eleg szar körülményekbol nagyon sok munkaval emelkedtem fel egy olyan szintre ahol jol erzem magam. Jol keresek, megvan mindenem ami kell. Azt hiszed másnak az olebe csoppent minden? Hat nem, almatlan ejszakak, elhatarozas, sok sok onfejlesztes es rakas uzlettel kapcsolatos konyv olvasasa utan juttam oda ahol vagyok


Mit mutattal te fel ahoz hogy felnezzek rad? Rinyalsz csak de semmit nem teszel.

2020. júl. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
97%
Minek kéne h az öledbe csöppenjen egy szép nő. Te helyes vagy? Kétlem, különben nem itt rinyálnál. Egy felszínes kis lúzer vagy. Elégedj meg a saját szinteddel. Örülj ha csúnya nőhöz jutsz egyáltalán.
2020. júl. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:

14: Szerencsétlen vagy. Helyes vagyok. Na? nem a csúnya nő, a saját szintem.


ne legyél ilyen átokfajzat.

2020. júl. 6. 23:23
 16/39 anonim ***** válasza:
85%
Sz*r nő vagyok. Igazságos, hogy ezzel szemben vannak fullos kis pitsák, akiknek csak megszületniük volt nehéz, nyertek a genetikai lottón, és a lábaik előtt hever a világ? Hogy annyit és olyanokat szexelnek nem akármilyen férfiakkal, amennyit és amilyet csak kedvük tartja, nekem meg marad a levegőnek nézés, lesajnálás, nem kellés és a kezeim egy életen át? Hogy teljesen megzavarodnak értük és tőlük, akarják őket, ragaszkodnak hozzájuk, halálosan beléjük szeretnek, én meg mintha a világon sem lennék? Mindezt kizárólag azért, mert nem olyan ultragáz emberek gyártották őket, mint engem? Nem, nyilván nem igazságos. De ez van. Akinek nincs szerencséje, annak szívás az élet.
2020. júl. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
71%
Az élet soha nem volt igazságos és soha nem is lesz az. Most sokan itt rinyálunk, hogy nincs párunk, mondjuk én már beletörődtem, de vannak akiknek sokkal rosszabb sorsuk van annál, hogy nincs párkapcsolatuk.
2020. júl. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
89%
Párom se és én se vagyunk gazdagok. Igaz, szépek sem. Viszont az előbb is hatalmasat szexeltünk. Kétszer is elélveztünk mindketten és rohadtul xarunk a pénzes emberekre, a szép emberekre és mindenki másra is.
2020. júl. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
4%
#18: tök jó, hogy boldogok vagytok, de a szexuális életeteket, meg az összes ezzel kapcsolatos infót tartsátok már meg magatoknak, jó?
2020. júl. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
97%
A hiba nem "a világban", hanem száz százalékig a te készülékedben van, kérdező. Az élet veled szemben szerintem nagyon is igazságos. Aki számára a másik ember nem több egy komfortérzetet és életminőséget javító tényezőnél, az nem érdemli meg (sem azt a szép arcú, jó fenekű, nagy mellű másikat, sem a párkapcsolatot).
2020. júl. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!