Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miközben mi kis pénzekért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miközben mi kis pénzekért dolgozunk, a gazdagoknak jobbnál-jobb nőik vannak. Igazságos világ ez?

Figyelt kérdés

A strandra sem érdemes utazni, ott is csak magamutogatás van.

Az egyik embernek megadatik az, ami a másiknak nem.

Az, hogy nincsen 15 milliós autóm, az egy dolog.

De hogy a nőt is nélkülözni kell, az durva.

már rá sem néznek és le sem fekszenek olyannal, akitől nem remélhetnek hasznot.



2020. júl. 6. 22:24
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
97%

Tudod, az a durva, ha valakinek a pihenést, élelmet kell nélkülöznie, fázik, beteg, stb.

Mert a pihenés, étel, alapvető komfort szükséges mindenkinek és egy normális társadalomban azért dolgozunk, hogy mindenki túlélhessen, aki pedig botladozik, azon segítsünk.

Az, hogy te nélkülözöd a nőket, az nem durva. A minőségi emberi kapcsolat nem jár senkinek. Ennek ellenére a legtöbb embernek van, aki szeretne és tesz is érte, hogy társa legyen.

Ha veled senki nem áll szóba, akkor valószínűleg nagyon nagy gáz van veled.

2020. júl. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
59%

A gazdagok közül is annak van sikere, aki jól néz ki, mert a pénz elgördít előle minden akadályt.


De aki nem jön be a nőknek, azon nem segít a pénz. Vásárolhat magának prostituáltakat, de attól hosszútávon nem lesz boldog.

2020. júl. 7. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
68%
18-as vagyok. Az átlagosan kinéző párommal hosszasan nyomtuk este az orális szexet is. Anált nem igazán erőltetjük, csak néha dugás közben bedugja az ujját a popikámba, ami nagyon jól esik.
2020. júl. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:

23: -as : miért közlöd itt ezeket?


20:-as Hagyjuk már a hülye dumáidat. Ha a szép nőket érdekelné az érzelem, már én sem lennék egyedül. Te úgy akarod beállítani ezt, mintha olyan jó emberek lennének a gyönyörű nők között, akiket a belső érdekel stb, és nekem azért nincsen senkim. kezdjük ott, hogy a belső ki sem derül és semmi más, ha kapásból nem érdekli az a szép nőket.


Buta a látásmódod, nem tudom hova születtél, de majd menj le akármelyik strandra itt az országban. Rájössz az igazamra. Egyébként könnyen vannak a nők, akikre naponta akad 30 jelentkező, válogathat majd ő dönt. Ellenben azzal akinek küzdenie kell. Ha egy nő megakar ismerni és kapni valakit, azt meg is változtathatja valószínűleg , ha akarja.

Nem foglalkozik vele, mert velejéig romlott és a pénz érdekli.

Ezért van sok ember egyedül. Ne magyarázd meg tovább a hülyeségeidet!

2020. júl. 7. 08:38
 25/39 anonim ***** válasza:
94%

"Ha a szép nőket érdekelné az érzelem, már én sem lennék egyedül."


Te idióta vagy.

Meg is érdemled, hogy nincs nős. Eleve csak a szép nőket tekintet nőknek, másrészt csak egy dughato tárgyat látsz bennuk.


Ja, és neked miért nem jó egy átlagos lány? Te szerencsetlen.

2020. júl. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:

Miért lennék idióta? Mert úgy vagyok vele, hogy a szép nőtöl is ellehetne várni az érzelmeket? Miért azok szerinted állatok és haszonlesőek, hogy nem lehetne? Írd ki!


Nem dugható tárgyat látok bennük, de őket nem érdekli hogy mit látok, hogyha egyszer a gazdagok oldalán vannak és nem nyitnak affelé, hogy valami kialakulhasson.


Miért lenne jó egy átlagos lány? Egyébként nem lenne rossz.

De a szép nők közül miért nincsenek normálisak?

Miért kell azoknak mindig ott lenni, ahol a pénz van?

2020. júl. 7. 10:24
 27/39 anonim ***** válasza:
95%

Én csak azt nem értem, hogy ha te ki vagy akadva hogy nem éred be egy átlagos nővel, akkor miért baj az, ha azok a nők, akiket te szépnek tartasz, meg veled nem érik be, mert te átlagos vagy hozzájuk mérten?

Ennyi erővel, egy átlag nő is dühös lehetne, hogy az átlag Joskák ( pl te) nem állnak le velük, mert a náluk jóval szebb nőkről álmodoznak.

Felszínességre fogod az egészet. Szerinted a szép csaj felszínes mert nem áll veled szóba, holott te vagy a legfelszínesebb mert nálad csak az jöhet szóba aki szép.. hihetetlen mennyi önkritikájuk van egyeseknek.

2020. júl. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:

Nem vagyok átlagos hozzájuk mérten! Nálam szerényebb képességű rondább férfival is összeállnak, ha azoknak van pénze. Fogjátok már fel végre.


A felszínességhez ennek semmi köze. Ne hasonlítsál az átlag nőhöz, hogyha egyszer velem azonos férfiaknak is van szép nője, ha annak van pénze.


Engem az zavar, hogyha pénzem lenne, lehetne olyan valakim, de mivel az nincsen, ezért az sincsen. Itt az a gond, hogy a nők ott vannak, ahol a pénz van.

2020. júl. 7. 11:57
 29/39 anonim ***** válasza:
96%
Te hogy vagy ennyire hülye hogy nem veszed észre magad? Te vagy a felszínes ki gheci. Téged nem érdekelnek az érzelmek, a belső, csak az hogy szép legyen a nő. Ez esetben hogy van pofád elvárni ezt fordítva is?
2020. júl. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:

Inkább te vagy a buta és nem látod az igazságot.

Érdekelnek az érzelmek és a belső, csak a szép nőben kellene azt megtalálni te bumfordi.

nem pedig összejönni a 185 kg-s Mariskával, mert az senkinek nem kell és hogy legyen egy kényszerkapcsolat.

2020. júl. 7. 12:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!