Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Senki sem akar tőlem komolyat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Senki sem akar tőlem komolyat, mi lehet velem a probléma?

Figyelt kérdés
Persze volt már komoly párkapcsolatom a leghosszabb 6 év volt. Most h túl vagyok rajta elkezdtem ismerkedni komoly szándékkal.. mert vágynék 1 pasira akit szerethetek és ő is szeret.. Viszont nem találok olyan férfit aki komolyan gondolná velem. Van aki már kapásból megmondja csak szexre megy. De futottam már bele olyanba h az első találkozó előtt azt mondta szeretné ha a barátnője lennék, a találkozó után pedig már annyit mondott h szexnél többet nem tudna velem elképzelni.. annyira elkeserít ez a helyzet.. én tényleg próbálkozom.. nem tartom magam értelmetlen nőnek.. nem tudom mit rontok el..
2020. júl. 6. 23:28
1 2
 1/19 The Dead and Dreaming ***** válasza:
100%
Igazából ritka, hogy egyből takálj megfelelő partnert. Ezen ne keseredj el. Nem szabad feladni. Csak ne kövesd el azt a hibát amit én szoktam. Ne kötődj túl könnyen.
2020. júl. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
Mesélnél kicsit magadról?
2020. júl. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Mintha én magam írtam volna ki ezt a kérdést, szintén 6 évig voltam együtt valakivel. 2016 óta nem találok normális pasit! Rengeteget randiztam, kerestem, kutattam. Akikkel jó lett volna minden csak szexet akartak. Nagyon frusztrál!
2020. júl. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%

Valószínűleg nagyon jól nézel ki, ezért sok férfi csak trófeaként tekint rád, akit meg kell dönteni, mer' biztos jó az ágyba' is, ha ennyire jól néz ki. Ennek tessék szépen örülni: az előnyös külső olyasvalami, amire büszkének lehet lenni. Ha azért nézel ki jól, mert még fiatal vagy, akkor el fog múlni egy idő után, ha meg azért, mert megdolgozol érte, akkor a befektetett idődnek, energiádnak és pénzednek megvan az eredménye.

Komoly kapcsolatra, barátnőnek, menyasszonynak, feleségnek mindig a kevésbé feltűnő, semmilyen nőket szeretik a férfiak, mert őket könnyebb meghódítani, nem nagyon kell félteni őket a többiektől és a szexen kívül más is eszükbe jut róla.

2020. júl. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
70%

*De futottam már bele olyanba h az első találkozó előtt azt mondta szeretné ha a barátnője lennék, a találkozó után pedig már annyit mondott h szexnél többet nem tudna velem elképzelni..


Hogy öltözködsz? Kiteszel mindent, vagy diszkréten?

Hogy beszélsz? affektálva, vagy kellemes?

Mennyire vagy tájékozott? Hogy kommunikálsz?

Plasztika? tetkó? sznob affektálás?


Ezek között számtalan taszító tényező van amiket felsoroltam.

2020. júl. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
53%
5+ Szóval külsőleg is szerintem van valami negatív nálad, és belsőleg is. Nem vonzod az embereket.Hátrálnak. Még ha el is jutsz egy találkozóig, ezért lépnek a szexel.
2020. júl. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%
Ha az, aki először barátnőnek akart, majd meggondolta magát, leplezetlen őszinteséggel elmondta volna, hogy miért változott meg rólad a véleménye, el tudtad volna viselni saját bevallásod szerint, kérdező?
2020. júl. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Általában csinosnak mondanám az öltözködésem. Nem teszek ki semmit viszont szoknyát szeretek hordani de nekem ez a stílusom.. aki kivancsi rám az írjon privit és küldök képet aztán elmondhatjátok külsőleg mi a probléma.. viszont ez az igazi énem.. nem fogok elkezdeni másképp öltözni és stílust váltani senki miatt sem.. én azt szeretném ha így fogada el valaki...de én tényleg nem gondolnam h a külső ennyire befolyásolna ezt..
2020. júl. 7. 00:27
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
8 Küld
2020. júl. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
93%
Küldheted!
2020. júl. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!