Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ki az akivel eggyütt lennél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az akivel eggyütt lennél az örökkévalóságig? (kicsit hosszú lett, férfiak is válaszolhatnak. )

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki megkérdezi hogy jutott ekkora marhaság az eszembe, hozzá kell tennem 19 éves srác vagyok akivel megnézették a Titanicot.


A kérdés nem nehéz de nem is könnyű

Felvázolom:


Tételezzük fel egy átlag lány/nő vagy. Beleszeretsz egy férfiba, kitudja miért. Eltervezitek a jövőt, 3 gyerek, boldog hosszú élet és ami a legszebb eggyütt öregedtek meg boldogságban. Viszont történis valami ami mindent megváltoztat. Boldogan éltek még nincs meg a gyerek de már próbálkoztok meg minden. Egyszer csak kiderül hogy akibe szerelmes vagy, akivel leakartad élni az életed meghal valamiért, baleset, betegség ami hirtelen jön és el is viszi. :( Sokáig nemtudsz kilépnio ebből folyton emészt a fájdalom, végül kilábalsz belőle, megismersz egy új férfit, (férfiak esetében nőt) akit ugyanúgy szeretni fogsz és szerencsésen boldogan végig élitek eggyütt az életetek lesz sok gyereketek, boldogan halsz meg. Itt jön a nehéz dolog. Tételezzük meg hogy van menyország, odakerülsz, ott van a régi párod akivel elterveztétek a jövőtöket és boldogan élhettetek volna, de nemsikerült és ott van az a srác akivel leélted az életed, akinek gyereket szültél. Ha ott választanod kell kettejük közül, ki lenne az akivel végül együtt lennél az örökkévalóságig?



2014. márc. 19. 21:03
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak akik esetleg válszolnak.
2014. márc. 19. 21:06
 2/21 QueenRavenna ***** válasza:
A 2.
2014. márc. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
68%
Örökkévalóságig senkivel, még magammal se. Ez egy romantikus baromság szerintem.
2014. márc. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azzal, akinek gyereket szültem, aki mellett boldogan haltam meg. Az ember életében vannak állomások, vágányok. Ha az egyik vonat kisiklott de sikerült átszállni, akkor miért táncolnék vissza? Azaz, az élet azon szakaszát, őt sikerült lezárni, mivel találtam helyette másik társat, boldog voltam, gyereket szültem stb. Értelemszerűen akkor vele szeretnék a mennyben is lenni, az előtte lévő csak egy kedves álom már.
2014. márc. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Elvi kérdés: úgy gondolom, csak akkor tudnék a 2. kapcsolatba belemenni, ha az elsőt le tudtam zárni, feldolgozni.
2014. márc. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

(Bár én a reinkarnációban is hiszek, de:) A második verziót választom, az általad leírtak alapján.


25N

2014. márc. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 János114 válasza:
94%
Mind a ketto h ne legyen veszekedes az orokkevalosagban van ido foglaljozni mindenkivel
2014. márc. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ezen már én is válaszoltam :D Én valamilyen romantikus indíttatásból az 1-est mondanám. De mivel az ember azért csak változik, ha nem is másban de az érzéseiben biztos, nyilván a 2-al lennék én is örökké. Persze ha feltételezzük, hogy az a kapcsolat is tökéletes volt. :) De ez szerintem nehéz kérdés, mert ha meghal valakink az az egyetlen vágyunk, hogy újra láthassuk.
2014. márc. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
2.
2014. márc. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Erre így nem lehet válaszolni.Majd halálomkor el tudnám dönteni esetleg,hogy melyiket szerettem jobban,egyformán úgysem lehet mindkettőt.Amúgy én az eső halálát soha sem heverném ki.
2014. márc. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!