Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek olyan nők, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan nők, akik szeretnek kocsmába járni?

Figyelt kérdés

2020. júl. 9. 15:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Léteznek, lásd a sörös kérdésed :)
2020. júl. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne léteznének!
2020. júl. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Megvan annak is a hangulata. Én is szeretek néha beülni ilyen helyre akár párommal, akár a barátaimmal. Abból már kinőttem, hogy a pia miatt legyen fontos ez, de 1-2 sörbe sem a májam, sem én nem halok bele néhány hetente.
2020. júl. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%
Egy normális pubba szívesen elmegyek, de egy ilyen tényleg puruttya talponálló kricsmibe sztem tényleg csak az alja jár a nőknek (férfiak is nagyrészt, de néha ott azért lehet látni értelmesebbeket is, ha ott olcsóbb az ital vagy van egy nagyképernyős tv a VB alatt).
2020. júl. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Én szívesebben járok puruttya talponálló kricsmikbe lófsz pénzért meginni egy sört vagy egy fröccsöt és élvezni a proli társaságot, az épp aktuális focimeccset és Zámbó Jimmyt, mint valami flancos kézműves romkocsmába, ahol f#szkalap egyetemisták játsszák az eszüket, hogy mennyire érződik a napfény íze a borukban. Persze nem járok rendszeresen ilyen helyekre, csak akkor, ha van hozzá megfelelő társaság.
2020. júl. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5: azért nem csak a sznob bölcsész kategória az, aki nem akar elmenni egy kricsmibe, ahol 2 perc alatt 6 50+-os alkesz próbálja meg letaperolni. Sosem voltam ez az agyát játszó liba, de attól még nem mennék el kricsmibe.
2020. júl. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
#5 ugyanezt normális hangnemben is elő lehetett volna adni. Nem minősítelek... 👎🏻
2020. júl. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

#6 A megfelelő társaságba a minimum egy férfi haver/barát/ismerős is beletartozik. Így azért nem nagyon nyomul senki.


#7 Nyugodtan minősíts, ha nem teszed, akkor semmi értelme nem volt kommentelni.

2020. júl. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ugye van 8 milliárd ember amiből mittudomén 4 milliárd az nő. Csak van közülük aki szeret kocsmába menni nem? Szerintem 4 milliárdból 400 millió ember szeret mondjuk vagy 200. Ez persze csak egy példa, hogy sokan vannak de miért lényeges ez? 23F
2020. júl. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A "puruttya talponálló kricsmik" a legjobb helyek. Minden városnak, vagy bármilyen településnek a "lelke" a leghírhedtebb talponálló/késdobáló. Ha az ember egy ilyen helyre betéved, meg fogja érteni az egész település mentalitását és tudni fogja, hogy hogyan viselkedjen!

Szóval hajráa, mindenki látogassa a "legalja" helyeket! :D

2020. júl. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!