Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a lányok akik élőben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok akik élőben szeretnek ismerkedni hova szoktak járni ismerkedni?

Figyelt kérdés
Vagy hol örülnének neki ha odajönne hozzájuk egy fiú?
2019. dec. 31. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Igazából tuti hrly nincs de ne kocsmákban és bulikban keresd az halott ügy szerintem!
2019. dec. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A netes ismerkedés sosem olyan, mint amikor ne keresed a vonzalmat, hanem egyszerűen felébred benned valaki iránt, aki tervben sem volt, talán nem is akartad ezt érezni. Szerintem ez az igazi. De ilyen nem sok van az életben, ha az ember introvertált és nem mozdul ki. Első partnerem a munkahelyen keresztül ismertem meg, másodikat a levelezős főiskolán, osztálytársam volt. A legtöbb vonzalom, amit átéltem és eljutott valamilyen szintre, mind munkahelyen keresztül volt, mert nem vagyok kimozdulós fajta. Hozzáteszem, csupa női kolléganőm van, csak a munkahelyemen sok ember megfordul és így kerültek képbe ezek az emberek. De jöttek oda hozzám utcán, volt aki egy elhagyatott úton felajánlotta, hogy kivisz a buszig (én nem normális meg beszálltam az autójába), volt aki utánam szaladt és csak úgy kezembe nyomott egy lufit, volt aki buszmegállóban szólított le, hogy de szépnek tetszik lenni, munkahelyi ügyfél is hívott már váratlanul randira...De ezek az utcán hirtelen rám köszönő férfiakkal nem alakult ki semmi. Nem azért, mert nem voltak szimpatikusak, csak mindig éppen halálosan szerelmes voltam valami elérhetetlen fazonba és egyszerűen nem érdekeltek.
2019. dec. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nemrég azt mondta egy nő, hogy tömegközlekedésen várja a szőke herceget. Mert olyan romantikus.
2019. dec. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretek kávézóba járni, de kétlem, hogy ott fogom megismerni a herceget, miközben egy hosszúkávét szürcsölgetek és sütit eszem. Jut eszembe, elég régen voltam, holnap el is nézek már a kedvenc helyemre. :D
2020. jan. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!