Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk/Lányok összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Lányok összejönnétek egy fogyásban lévő emberrel,Mi a vélemény erről?

Figyelt kérdés

Lehet hogy rossz kategória de én igazából nem érzem úgy hogy ez a felnőtt/tini párkapcsolat kategóriába tartozna..

Igazából arra gondolok,hogy tudjátok az illetőről hogy mondjuk most 77kg de mindennap edz azért hogy fogyjon,és már fogyott is mondjuk 87ről.

Megvárnátok amég eléri a célját vagy elkezdenétek mar járni vele amennyiben a vonzalom kölcsönös?


Illetve ha mondjuk bejön nektek egy lány/srác külsőre,és megtudnátok róla hogy 77kg(mondjuk lányok esetében) az kiábrándító?


2020. júl. 10. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Már felnőtt nő vagyok, jelenleg fogyózom, és alakulóban van egy kapcsolat egy férfival, aki (minő véletlen) most fogyott le.
2020. júl. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miert ne, enis fogyozok, csinalhatnank egyutt. Tok jo kozos peogram lehet az edzes is sztem
2020. júl. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem alapvetően a túlsúllyal, ha nem nagyon durva, nincs esztétikai bajom, szóval igen. Én is hasonló helyzetben vagyok egyébként, 105-ről fogytam le eddig 73 kilóra, és még szeretnék egy 10est leadni legalább. Megértem azt is, ha vkinek ez nem elég jó, de örülök, ha meg így is tetszem annak, aki nekem tetszik.
2020. júl. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, igzad van, csak az "így is tetszem neki" át ne forduljon abba, hogy "most már megvan a csaj/pasi, nem kell törődnöm magammal":
2020. júl. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es: de itt fogyásban levő emberekről beszélünk, azok nyilván nem véletlenül vannak fogyásban. Meg azért az emberek nagy része nem ilyen, és nem is ennek kellene először eszébe jutnia vkinek, aki társat keres, az elég negatív fíling.
2020. júl. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nő esetében igen, összejönnék vele.
2020. júl. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért ne? De persze nem biztos. 23F
2020. júl. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!