Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a korosztál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a korosztályomban lévő férfiaknak a 20 éves lányok kellenek?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok, és azt vettem észre, hogy a 30-40 éves korosztályú férfiaknak én már idős vagyok, nekik a 20 éves lányok kellenek. Miért van ez? Kapuzárási pánikuk van?

2020. júl. 10. 19:18
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
49%

1 vagy nagyon ronda vagy


2 kamuzol


3 szimplán nem vagy normális

2020. júl. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 A kérdező kommentje:
Ha nagyon ronda lennék, nem hiszem, hogy sokat randiznék. Nem kamuzok, és miért ne lennék normális? Volt párkapcsolatom, de nem hinnétek el, megcsalt egy akkor még 19 éves lánnyal úgy, hogy ő maga 30 volt akkor.
2020. júl. 10. 19:57
 23/52 anonim ***** válasza:
80%

A mai vilagban annyival konnyebb az ha az ember egyedul van. Nehez olyan tarsat talalni aki tenyleg tars es nem valaki kapcsolatfuggo entitast aki csak ki akar hasznalni igy vagy ugy.


Legalabbis en ezt erzem, erzem hogy kene valaki de annyira nem kell hogy elveszitsem a fuggetlensegem ( es itt nem arra gondolok h fajna a monogamia hanem arra hogy utana mar nem tudok majd azt csinalni amit eddig, hogy oda megyek akkor amikor akarok stb... )


De meg igy is 26f letemre 24 alatti nok szoba se johetnenek szamomra. Ha mar tars akkor legyen legalabb az en szintemen... El nem tudom kepzelni hogy nagyobb korkulonbseg legyen

2020. júl. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
68%

Én 40 évesen elmondom neked, hogy lehet, hogy kellenél...de, ŐSZINTÉN, neked 27 éves gyűrű meg gyerek kell majd hamarosan, nem?

Mert nekem soha.

És a fiatal lányoknak sem.

2020. júl. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
56%
Hát nem tudom, nő vagyok,37 éves,és egy 29 éves pasival élek együtt.Elég szarul nézhetsz ki, ha még egy 40 évesnek sem kellesz...
2020. júl. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 A kérdező kommentje:
Nem is lehet gyerekem, és ha emiatt nem kellek, hogy azt feltételezik, biztos már családapát keresek, akkor a feltételezésük téves. És ha nem is akarnak emiatt jobban megismerni, akkor inkább maradok én is egyedül. Amúgy is elegem van már a sok sikertelenség után ebből az egészből. Köszönöm minden hozzászólónak, hogy felnyitottátok a szemem. Mostmár nem fogok direkt társat keresni, majd jön, ha a sors is úgy akarja.
2020. júl. 10. 20:18
 27/52 A kérdező kommentje:
25-ös, gratulálok a kapcsolatodhoz. Az itteni megnyilvánulásod alapján nem csodálom, hogy 37 évesen egy 29 évessel jársz. Agyilag nem vagy toppon.
2020. júl. 10. 20:20
 28/52 Fruzs33 ***** válasza:
100%

Lehet benne valami,mert 20 vagyok,és a 40-esek keresnének.

Csakhogy nekem maximum 30-a sok kellenek.

2020. júl. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
97%
24-es, lehet, hogy a 20 éves lányoknak nem kell gyűrű meg gyerek, de 40 éves pasi sem. Max. a pénzed, ha van.
2020. júl. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom mi van manapság. 35 vagyok, 35-nek nézek ki (szerintem), és gyakran észreveszem, hogy 16-20 éves fiúkák nézegetnek. Zavarba ejtő. A korombelieknek tényleg a jóval fiatalabb, sőt, tudom még fokozni, kifejezetten tinilányos külsejű huszonéves csajok tetszenek. Ki érti ezt?
2020. júl. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!