Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a korosztál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a korosztályomban lévő férfiaknak a 20 éves lányok kellenek?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok, és azt vettem észre, hogy a 30-40 éves korosztályú férfiaknak én már idős vagyok, nekik a 20 éves lányok kellenek. Miért van ez? Kapuzárási pánikuk van?

2020. júl. 10. 19:18
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
58%

"A mai 40 éves "papikba" százszor több férfiasság szorult, mint a mai macskanadrágos ecsethajú fiúkákban valaha is lesz."

Miért is?

Azért ez már elmegyógyászati eset, aki ilyet komolyan gondol.

2020. júl. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
#39: Én igaz, csak 33 éves vagyok, de szívesebben lennék 27 éves párja, mint 20 évesé. 20 évesen még az az élet legnagyobb kihívása, hogy "úristen, 2 éve megcsináltam az érettségit". Én ettől már tálvol érzem magamat, idegen nekem. Komolyabb, érettebb pár kell.
2020. júl. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
Én 38 vagyok, és pont 28-tól kezdődően lenne jó, ha végre rám találna egy nő személyélében:).
2020. júl. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
59%

"34-es, Hogy mondod? 40 éves papinak? Hány éves vagy fiú, 16? "


Lány vagyok és egy 4o-es az apám legetne. Nekem papik es a baratnoimnek is.


22l

2020. júl. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
49%

44.-nek.


"Papik"? Mert neked nem imponál az érett gondolkodás a mellé párosuló egzisztenciával?

Vagy akkora buli, egy piálós, papabankos, mamahoteles, huszonéves srác, akinek a sör meg a tömegnövelő a hobbija?

2020. júl. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
45: csak ők még nem megereszkedett arcúak és nem köpik ki a tüdőt ha fel kell szaladni a harmadikra. (ezt harmincas férfiként mondom, szeretnék 20 éves lenni)
2020. júl. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:

46.-nak


Sokra mennek vele, ha nem tudja elvinni a lányt nyaralni, meg az anyjával lakik.

2020. júl. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
28%
A papik ellepték a gyakorit, írogatnak, leszavazgatnak, mert nem jön össze a 20 éves csajuk.
2020. júl. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
42%

Az még hagyján, a facebook csoportokat is ellepték, és a mammerekkel egyetemben fiatalokat oltogatnak folyamatosan, ecsethaj és egyéb beszólások egyfolytában.... Ott az összes netfüggő papi nyal nekik, aztán azt hiszik ők a császárok, miközben a neten az ezt olvasó 50-szer annyi ember, mint az a pár aki nyal nekik, csak röhög rajtuk. És mindezt azért csinálják mert irigyek a fiatal srácokra hogy helyesnek tartják őket a csajok. Már a katonaságnál is ez volt az "öregekkel", mesélték rengetegen, és nem bírnak leállni.... Csak ettől nem lesz huszonéves nőtök, hanem semmilyen, mert mindenki kiábrándul belőletek kivéve akit már anyagilag függővé tettetek vagy megfélemlítettetek.

Fényévekre vagytok az igazán vonzó intelligens, IGAZI férfiaktól, aki ehet idős és fiatal is, mert nem a kor számít, sem a haj :D De ezek azért általában kopaszok, a karjuk lötyög még ha izmos is, és belegebednek az IRIGYSÉG-be a fiatal srácok iránt..... Helyi kiskirályok csak kár hogy rondák, visítsatok :dddddddddddddddd

2020. júl. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
(egy lelkes olvasótok :DDDDDDDD)
2020. júl. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!