Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mivel a diplomások 60+%-a (és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel a diplomások 60+%-a (és ez csak emelkedni fog) nő, akkor hogyan is lenne elvárható, hogy minden d. nő d. férfit találjon?

Figyelt kérdés

2020. júl. 12. 15:21
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Így minden diplomás férfira legalább 2 nő jut, menjetek tanulni!
2020. júl. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Sehogy. Nem is akar minden diplomás nő diplomás férfit.
2020. júl. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
Eleve férfiak között több a fizikai melós, ebből kifolyólag ha a nők ragaszkodnak, hogy a férfinak is legyen diplomája, akkor a jövőben egyre több férfinak nem lesz barátnője...
2020. júl. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"akkor a jövőben egyre több férfinak nem lesz barátnője..."


És egyre több nőnek barátja.

2020. júl. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Passz, mivel én mérnök szakon voltam, ahol 60ból 1 csaj volt, így inkább nem nyilatkozom. De nekem úgy tűnt az egyetemen, hogy egálban van a két nem.
2020. júl. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
22%
Diploma? PÉNZ és pénisz kell a nőknek!
2020. júl. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#5 A statisztikák szerint is a diplomások között magasabb a nők aránya és ez az arány évről évre növekszik.

Viszont kedves kérdező, megnyugtatlak: sok diplomás nőt nem zavar ha a férfinak nincs diplomája. Nem mindenki várja el. Nekem az exem pl ács. És nem a végzettsége miatt mentünk szét.

2020. júl. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igazad lehet, nem néztem utána.

De szerintem a többség nem tűzi ki kritériumként a diplomát, szóval nincs is ezzel gond.

2020. júl. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ismerek több olyan párt, ahol a nő diplomás és a férfi nem. Én ez nem jelenti azt, hogy a nőnek el kéne tartani a férfit. Sokszor ezek a férfiak a szakmájukkal jobban keresnek, mint pl. a tanítónő vagy tanárnő párjuk.
2020. júl. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Sunshinedoll ***** válasza:
A maradék diplomás nőt a KÜLFÖLDIEK fogják ellopni!!!!!négy
2020. júl. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!