Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Én reagáltam túl? Elvárható ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagáltam túl? Elvárható ez?

Figyelt kérdés

A férjem állandóan bámulja a 16-20 éves lányokat. Nem csak oda pillant, ránéz, ahogy én is. Hanem majd kitekeredik a nyaka, úgy bámul utánuk. Többször kértem szépen, hogy ne csinálja, mikor vele vagyok, mert szarul esik. Mindig kiröhög. Pár napja pedig közölte, hogy én már milfnek is öreg vagyok. 41 éves vagyok. Majd miután ezt nehezményeztem, akkor annyi volt a hozzáfűznivalója, hogy mi van, önbizalom hiányos vagy? Mondtam neki, hogy nem, de egy évben egyszer jól esne, ha azt mondaná, hogy szép vagyok, vagy csinos és b nem kellene lihegnem a figyelméért. Erre megkérdezte, hogy akkor arra vágyom, hogy hazudjon? Ez úgy szíven ütött. Kérdeztem tőle, hogy semmi nincs, ami szép lenne bennem, vagy rajtam? Nem válaszolt. És most nem érti, mi bajom, miért veszekszem vele.

Ha egymás mellett sétálunk is, ugyanígy fordul a nők után, majd leesik a feje. Vagy ez túl nagy kérés, hogy a jelenlétemben ne csinálja? Tényleg nagyon ritkán vagyunk együtt.


2020. júl. 7. 07:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%

14 éves kiscsaj kamu kérdése!


Menj a barátnőiddel strandra drága, tudom hogy esik az eső de vannak fedett strandok, fürdők is.

2020. júl. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem 14 vagyok, bár annyi lennék! Miért találnék ki ilyet?
2020. júl. 7. 07:58
 3/18 anonim ***** válasza:
86%

Kissé bunkó. Korából adódóan nálam súrolja a jó ízlés határait.

Nem azért, mert ne nézzen meg nőket, nézze.

Én is megnézek férfiakat, de ilyen korú fiatal fiúkat észre sem veszek, mert nem érdekelnek zsigerből.

Hogy látod magad? Csinos vagy?

Ha idáig nem hordtál miniszoknyát , kapd fel, sminkeld ki magad , kicsit rázd a feneked, aztán majd ha az utcán megnéznek , hátha észbe kap.

Biztos nem lobbiznék a figyelméért.

Nem nagy kérés, ezt kérni sem kellene.

2020. júl. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
De az vagy, és tele irkálod az oldalt kamu kérdésekkel!!
2020. júl. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

#3, nem vagyok szerinte csinos, nem is áll jól a mini szoknya. De ha csinosan felöltözök, annyit mond, mi van, pasizni mész? Ha meg nem, akkor megkapom, hogy milyen nő vagyok én, hogy fel sem öltözök normálisan.

#4, mindenki magából indul ki. Ha nem tetszik a kérdés, nem kell válaszolni.

2020. júl. 7. 08:06
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, elvárható, hogy a férjed viselkedjen normálisan és ne járassa le se saját magát (a jelenlétedben), se téged.

Veled egykorú vagyok.

Számomra sértő és tiszteletlen lenne a viselkedése. Nagyon.


Nyilván nem ismerlek benneteket, de még ha hátrányodra is változtál volna az utóbbi időben látványosan, akkor sincs joga bunkónak ès tiszteletlennek lenni, mert ez a viselkedése az. Megaláz vele mások elôtt és magáról állít ki szegénysègi bizonyîtványt.


Nem tudom, hogyan reagálnék, de talán szembesíteném vele, hogy:

- nincs joga bunkónak és tiszteletlennek lenni velem

- disztingváljon (megnézi mindenki, de az emberek többsège nem ilyen gusztustalan, lejárató módon teszi ezt), vegye elő a jómodorát

- nézzen tükörbe... egy 45-50 év körüli férfiről lehet szó kb.... talán ő sem olyan friss és feszes, ahogy gondolja magáról. Nem kapacitálnálak arra, hogy süllyedj az ő szintjére és te is szólogass be neki, de ha nem áll le, talán egy szembesítés a kopaszodó feje búbjával/pocakjával/pipaszár lábával stb. lehetne példálózni... csak a határok kijelölése végett.

- igenis kezdj adni magadra. Nem, nem kell flitteres miniszoknya (az elegancia ès jó stílus szerintem kifizetődőbb, mint 40 évesen bohócot csinálni magadból, mint ő teszi). Ha beszólogat, hogy “na pasizol?”, kimérten nézz végig rajta ès halkan, nyugodtan mond neki oda: “igen, tudom, hogy hihetetlen, de nekem is jól esik az IGAZI férfiak bókja és figyelme... régen volt benne részem és te sajnos mással vagy elfoglalva, de semmi gond: az irodában mindig van, aki kávézzon velem. :D”


Mindemellett lehet kőztetek más gond is, érdemes lenne rájönni, mi az. Egy férfi nem viselkedik így azzal a nővel, aki számít neki.

2020. júl. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

*Mindemellett lehet köztetek más gond is, érdemes lenne rájönni, mi az. Egy férfi nem viselkedik így azzal a nővel, aki számít neki.


Itt a pont.

2020. júl. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint nem számítok neki? Mondjuk akkor van rendben minden, ha velem nincs gond, a gyerekkel nincs gond, csendben elvagyunk. Van kaja, tiszta ruha és nem szólok vissza semmit, hanem mosolyogva bólogatok.
2020. júl. 7. 08:53
 9/18 anonim ***** válasza:

8-as válasz.

Ez a baj.

2020. júl. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Érdemes kaparni ezért? Vagy legyek el a nagy semmiben? Aztán hátha jön valaki, aki kicsit is tisztel?
2020. júl. 7. 08:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!