Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire beteges, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire beteges, hogy minden olyan csajt, aki elvárható szinten igényes, kinézettől és testalkattól függetlenül vonzónak találok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Az elvárható szintű igényesség alatt azt értem, hogy egészségesek és tiszták a fogai és nem egészségtelen mértékben elhízott (nincsenek rajta lógó ráncos hurkák). Azt hiszem ezt gyakorlatilag minden nő genetikától függetlenül képes elérni, szóval nem gondolom, hogy olyan szintű kritérium lenne, mint a nők szemében a férfi magassága (amit lehetetlen megváltoztatni). Szóval aki eleget tesz ezeknek az abszolút teljesíthető kritériumoknak, abban a nőben képes vagyok megtalálni az összes vonzó tulajdonságokat kinézettől függetlenül. Kíváncsi lennék arra, hogy hány srácra/pasira jellemző ez még rajtam kívül. Az igazságoz azért hozzátartozik az is, hogy szűz vagyok, bár nem tudom ez mennyire van hatással az ízlésemre, mert nem vagyok kanos a nap 24 órájában és nem csorgatom a nyálamat a nők után (visszafogott életet élek), de szerintem én egy tipikus ellenpéldája vagyok a nők azon érveléseire, miszerint az összes férfit kivétel nélkül a nők kinézete/melle érdekli és arra gerjed be, a belső értékek pedig smafu. Kinek mi a véleménye erről? Mennyire számítok aberráltnak és a nők mennyire ódzkodnak a hozzám hasonló típusú emberektől vagy esetleg értékelik ezt a fajta hozzáállást? Hangsúlyozom nem vagyok igénytelen és megalkuvó személyiség. A belső tulajdonságok ugyanúgy fontosak számomra.

2016. jún. 25. 00:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Régen én is ilyen voltam. Talán a szeretethiány okozhatja?


Már évek óta nem éreztem így magam.

2016. jún. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Örülj neki. Nekem ha ötvenből egy tetszik, az már jó.
2016. jún. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképp pozitívum, intelligens vagy, és abszolút nem felszínes, fontosak számodra a belső értékek. Ez egyáltalán nem aberrált, és szerintem a legtöbb nő kicsit sem ódzkodik az efféle hozzáállástól, inkább pozitívan értékeli. Legalábbis az, aki normális.

20/L

2016. jún. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

*abszolút nem vagy felszínes és "túlválogatós" (...)


Bocsi, kimaradt fentebb. :)

2016. jún. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Sunshinedoll ***** válasza:
77%
Semennyire nem beteges :D Ez a normális, nem az, hogy a média által a torkodon lenyomott szépségideálra vered a farkad.
2016. jún. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Ez normális. A legtöbb átlagba tartozó nő csinos, vonzó teremtés. Sokkal jobb is a személyiségük, mint az extrém csinos társaiknak. Nem kell, hogy atom legyen küllemre, mert valami szép mindig van a lelkükben is. Most tekintsünk el a ribiktől.
2016. jún. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

böjtös időszakban így van ez,úgyhogy nem beteges.

aztán ahogy elkezdesz egyre jobb nőket dugni,ahogy egyre jobban megismered és kiismered a nők személyiségét,úgy leszel egyre válogatósabb.

mint a kajával meg a piával.

fiatalon megiszol bármit csak hasson,aztán később kialakul az egyéni ízlésed.

vagy a kocsival is így van.

első autónál annyi a lényeg,hogy elvigyen a-ból b-be.

a következő nézzen ki jól és lesza-rod hogy kizabál a vagyonodból.

az azutáni már legyen jó minőségű és üzembiztos.

és végül új kocsi ami jól is néz ki,jó minőség jó fogyasztás.

2016. jún. 25. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Küldenél egy olyan képet ami még számodra a duciság elfogadható szintje?
2016. jún. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#8: Körülbelül az alábbi kép az a szint, ami még vonzó számomra, persze ezt nem kell készpénznek venni, mert egyrészt ez a csaj egy +size modell, másrészt a molett magyar csajok sem egyforma testalkatúak.

[link]

Valakiken a fenekén, valakinek pedig a lábán kövérebb, de ami a legfontosabb, hogy deréktájon ne legyen nagyon hájas, tehát legyen meg legalább az a minimális konkáv vonulat a csípőtől a hónaljig, mint ennél a csajnál is látható. Ez egy olyan minimális igény, aminek bármilyen génekkel rendelkező csaj meg tud felelni heti 1-2 alkalommal elvégzett testedzéssel.

2016. jún. 25. 12:42
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem beteges csak kiábrándító. Ezen alapján neked szinte mindegy, hogy kivel vagy, a legtöbb viszont azért akar párkapcsolatban lenni mert talált valakit aki mindnekinél különlegesebb és egyedibb számára abban a pillanatban. A másik baj meg az, hogy az ilyen emberek nehezen tudják elképzelni, hogy mások nem így működnek, szóval ha valaki őket visszautasítja, mert ő nem tud mindenkihez vonzódni, akkor jön a megsértődés, hogy "bezzek nekem alacsonyak az elvárásaim, te miért nem vagy képes erre"...
2016. jún. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!