Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, egy ilyen nőről mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, egy ilyen nőről mit gondoltok, aki ennyire szeret sportolni?

2020. júl. 13. 22:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
Az itteni mamatyutyuk nem birjak elviselni, ha nojuknek kockasabb a hasa, mint nekik. Ok a rocogoset szeretik, a videoban szereplo lanyt meg bottal se.
2020. júl. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Hat nekem se jott be a csaj mindegy hogy mennyit edz vagy sem. Van valami jutubeos pamela, na azt a csajt ha elkapnam....
2020. júl. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Erről a csajról nincs véleményem, de alapesetben sok pasi marha féltékeny egy nőre, ha az eljár komolyan edzeni, izmos férfiak közt van és ha a pasi esetleg "teleszart zokni" testalakatú hamar elüldözi maga mellől a nőt. Ahelyett, hogy ő is változtatna, de van ellenkező példa is.
2020. júl. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én már attól nelfáradtam hogy belenéztem

F

2020. júl. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, hogy nőként válaszolok, de ebben nincs semmi extrém. Én ilyesmi edzésekre járok hetente 3-4-szer (plusz futok még ezen kívül), crossfit a neve, de van ahol funkcionális edzésnek nevezik.

Vékony, csinos vagyok, de nincs kockahasam, nincsenek rajtam dagadó izmok annak ellenére, hogy egy héten kb. 7-8-szor sportolok. Az edzésekre teljesen átlagos nők járnak, 20-45 év közöttiek és mindenki végig bírja csinálni (természetesen sok férfi is jár, ők sem izomkolosszusok). Ahhoz, hogy valakinek (főleg egy nőnek) kockahasa vagy látszódó izmai legyenek az étkezésre is baromira oda kell figyelni, én meg ebben átlagos vagyok...nem eszek össze-vissza, de semmit nem vonok meg magamtól.


Elsőre hallásra soknak tűnik, hogy minden nap sportolok, de ha jobban belegondolsz akkor napi egy óra egyszerűen semmi ahhoz képest, hogy ülőmunkát végzek.

2020. júl. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%
tegnap 23:07 neked ez komolynak számít ami a videóban van? Ez ilyen tipikus felszerelés nélküli női gyakorlat amire azt hiszik, hogy kemény miközben csak ugrabugrálás. Ennek nincs sok értelme. AMúgy nekem nincs bajom azzal ha egy nő edz, azzal van bajom akinek az az élete. De ha súlyokkal edzene az jobban tetszene ha nem az az élete. 23F
2020. júl. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%

1, Nem értem, hogy most pontosan mi a kérdés vagy mire jöttek a válaszok. Ez egy edzős videó. Itt konkrétan a nőt vagy a sportot kell nézni? Mert ilyen edzéseket teljesen átlagos alkatú lányok is szoktak csinálni. Ha viszont az a kérdés, hogy mennyire jön be, ha egy csaj megszállottan sportol, akkor az nem igazán. Vannak keményen sportoló ismerőseim és bizony sok idejüket elveszi a dolog. Nem bírnék együtt lenni egyikükkel sem.

2, Jöttek olyan válaszok is, hogy a férfiak nem bírják elviselni, a férfiak féltékenyek a sportoló nőkre. Oh, no... Erről szó sincs. Egy jó alkatú sportolócsajért rengeteg férfi csorgatja a nyálát. Egy kevésbé nőies, túl izmos nőre viszont kevesen. És ez nem azért van, mert féltékenyek a srácok vagy ilyesmi, csak szimplán nem tartják nőiesnek. Pont úgy, ahogy ezt a szintet a nők sem szokták nőiesnek tartani.

2020. júl. 14. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Azt hogy már annyira szereti a sportot hogy kockás hasa lett, ami kiábrándító.

Félreértés ne essék, alapvetően jó ha sportol egy nő, de ez az alacsony testzsírszàzalék nem nőies.

2020. júl. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó dolog a sport, viszont meg kell találni a helyes arányokat, hiszen egy kapcsolatra is időt kell fordítani, ha ettől veszi el jelentősen az időt a sport, az már nem olyan jó.
2020. júl. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy van hobbija, mint nekem is és nem fog egész nap a nyakamon lógni. Szóval nálam pluszpont, 30 f
2020. júl. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!