Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sportoló nők/ férfiak ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sportoló nők/ férfiak ti mindenképp csak olyannal jönnétek össze aki szintén sportol vagy legalább hajlandó elkezdeni sportolni?

Figyelt kérdés

2018. szept. 16. 12:35
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Igen csak ès kizàrólag vagy aki nyitott rá.
2018. szept. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Vagy aki baromira szereti a szexet
2018. szept. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj ha nem sportol életvitel szerűen. Viszont ezen a téren vannak más kritériumaim. Pl nem azért edzek aktívan 5 éve, hogy túlsúlyos barátnőm legyen.
2018. szept. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem.

Pont ez az, hogy kedvelem a telt nőket.

2018. szept. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok élsportoló, a saját képességeimnek megfelelően viszont rendszeresen sportolok (ez mára heti több alkalmat jelent, munka és önálló háztartásvezetés mellett), és ezt fontosnak tartom, én sokat köszönhetek a sportnak, úgy, hogy gyerekkoromban egyébként sokat betegeskedtem, ami miatt a sport nem lehetett a tornaórákon kívül az életem szerves része) szóval felnőttként váltottam, utánajártam dolgoknak. Igen, fontos számomra az, hogy olyan párom legyen, akinek ez szintén fontos. Számomra ez egészség, élmény, életmód, és hosszú távon megtérül. Ha lesz gyerekem, mindenképpen úgy fogom nevelni, hogy találjon valami sportot, amit szeret.
2018. szept. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Bár nem sportolok profi szinten, csak hobbi szinten, viszont nem elvárás nálam. Nem mondom, hogy nem venném plusz pontnak, ha a másik is ilyen sportos beállítottságú lenne és esetleg tudnánk együtt is valamit sportolni, hiszen az ilyen közös programok, hobbik is jobban össze tudják kovácsolni a két embert, ami sose hátrány, esetleg pont ilyen helyzetekben mutatkozik meg, hogy mennyire illünk vagy nem illünk össze. De ahogy már írtam nem elvárás, mert nem kell feltétlen a sportnak lennie a közös pontnak.
2018. szept. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem. A barátnőm sem sportol.
2018. szept. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem azért lenne fontos, mert olyan családban nőttem fel, hogy a szüleim nagyon hamar leálltak az aktív életmóddal, és nem keresték gyerekkoromban tartósan a megoldást arra, hogy egészségügyi problémáimnak megfelelő sportot találjanak, ami hamarabb is megoldotta volna az egészségügyi problémáimat, mint az, hogy kivártuk, hogy "elmúljon magától", ahogy az orvosok mondták, mert ők sem javasoltak semmit. Manapság már ez másképp megy, van gyógytorna, gyógyúszás, rengeteg lehetőség, nem az van, változik a hozzáállás szerencsére. Nem a sport miatt baj a régi hozzáállás, nem kell, hogy mindenki versenysportoló legyen, de tudom, hogy az én gondjaimra is megoldás lett volna a megfelelő sport, és csesztek erre, nem a szüleim, mert ők nem értettek hozzá, hanem az orvosok és a tesitanáraim. A társaim meg csúfoltak, ami meg pocsékul esett, de ők meg kölykök voltak, nem fogták fel, hogy nem azért nem megy valami, mert ügyetlen vagyok, hanem egészségügyi problémák miatt.

Anyukám az évek során szép lassan elhízott, 150 centis magasságával már 90kg fölött is járt. 2-es típusú cukorbetegsége lett, tönkrementek az ízületek a lábaiban, vérnyomásproblémája van, egy kollégám, fiatalabb, mint én, alig mozog és állandóan fájlalja a hátát, bár tudja, és mondja is, hogy kellene valamit sportolni, mégsem csinálja.

Én csinálom, nekem ez fontos, látom, és tapasztaltam, mivel jár hosszú távon a passzív, mozgásszegény életmód, én felnőttként váltottam, nehezebb volt így, mint gyerekként, de nem akarok egy leroggyant vénség lenni, ha megöregszem. És társnak is azért szeretnék olyat, akinek ez fontos, mert nem akarom az állandó nyavalygást hallgatni olyan problémákra, amin a sport segít, és amit sporttal meg lehet előzni. Nem kell verseny szinten sportolni, én is heti 1 órával kezdtem, de legalább ennyi. Ha valaki még erre is gyárt valami indokot, miért nem, az csak kifogás.

2018. szept. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
64%

Sportos férfi vagyok, próbáltam olyan barátnővel kapcsolatot fenntartani, aki egyáltalán nem sportol: Nem lehet. 30 fölött ha egy nő/férfi nem sportol, akkor megjelennek rajta a mozgásszegény életmód kérlelhetetlen jelei, ez az egyik. A másik, hogy szakadék lesz a szabadidős tevékenységeink között. Én elmegyek futni de ő nem jön, én elmegyek egy hosszú túrára ő nem jön stb. Emiatt is gáz.


Csak olyan nő jöhet szóba társként, aki hozzám hasonlóan szeret mozogni. Nem fanatizmusra kell gondolni, de én harminc fölött sem ijedek meg egy 50-60 kmes túrától, esetleg egy hosszú kocogástól és elmegyek úszni is, amikor tehetem.

2018. okt. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!