Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30-on felül egy nőnél miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-on felül egy nőnél miért nem csökkenek az elvárások?

Figyelt kérdés

30-on felül egy nő párkapcsolati (nem emberi) értéke jelentősen csökken, megjelennek az első ráncok, a test már kevésbé alkalmas egészséges utód létrehozására.

Viszont úgy látom, annak ellenére, hogy e kor felett egyre kétségbeesettebben keresik ezek a nők az igazit, az igényeik nem csökkennek. Mindegyik az "igazit" keresi, amely férfiideál gyakorlatilag a slusszkulcspörgető, jóképű, gazdag vállalkozó vagy magas beosztású fazon. Szerintem ha valaki ennyi idősen nem találta meg ezt az ideált, akkor nem kellene belegondolnia, hogy lehet túl magasak az elvárásai ahhoz képest, amit ő maga tud nyújtani? Vagy abba, hogy ez az ideál egyáltalán létezik-e, vagy tényleg megfelelő számára?

Ezek a nők úgy érzem az önismeretnek nagyon híján vannak és túlértékelik magukat.



2020. júl. 14. 17:17
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
67%
31 éves barátnőm van és úgy néz ki mint egy 23 éves, szóval ez nem nyert.😉
2020. júl. 15. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%
De kérdező, miért hiszed azt, hogy egy átlag harmincas nőt érdekli a "húspiaci értéke"? Szerinted mindenkinek tetszeni akarnak, vagy mégis hogy képzeled ezt? Nekem eszembe se jutna egy árucikkhez mérnem magam, akire mindenkinek igényt kéne tartania.. Az gondolom eszedbe se jutott, hogy az tesz ennyire ellenszenvessé, hogy ilyen módon gondolkozol és nyilatkozol más emberekről..
2020. júl. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:

32: az ez és hozzád hasonló véleményekben közös, hogy megpróbálják mind a személyemből levezetni a felvetést, pontosabban beállítani úgy, mintha a probléma nem is létezne, csupán én vagyok a sikertelen a nőknél.

Rossz hírem van, nem ez helyzet. De ha így is lenne, akkor a felvetett promléma vajon nem kevésbé valós?

2020. júl. 17. 11:31
 34/38 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2020. júl. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
Semmi közöd hozzá.
2020. júl. 18. 14:27
 36/38 anonim ***** válasza:
100%
Tehát egy rendkívül buta kisfiú vagy.Értem😂
2020. júl. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
Semmit nem értesz, különösen önmagad nem.
2020. júl. 20. 19:37
 38/38 anonim ***** válasza:
Lélekbúvar kisfiú🙃
2020. júl. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!