Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Letiltott a Tinder (nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bence9012 kérdése:

Letiltott a Tinder (nem tudom miert, nem adtam ra okot, de ez most mindegy is), probaltam uj fb profillal, apple id-vel, telefonszammal, vettem uj sim-et is, proballtam szamitogepen keresztul is beregisztralni, de minden esetben letilt...?

Figyelt kérdés
...Javaslatok, h megis mit tehetnek, hogy juthatnek vissza Tinderre? Koszi

#tiltás #Tinder #Új sim kártya
2020. júl. 15. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg olyan fotót töltesz fel amit nem kéne vagy olyat írsz ki. Egyébként erről még nem hallottam biztos nem adtál rá okot?
2020. júl. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Engem is letöröltek a szemetek, nem csináltam semmit.


Azt tudod tenni, hogy elmèsz könyvtárba és új telefonszámmal, emaillel, képpekkel regelsz(amin annyira nem felismerhető az arcod).


Engem fél év tiltás után valamiért visszaengedtek..

2020. júl. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Elso kommentre - nem csinaltam ilyet, de ahogy irtam, nem is ez a lenyeg, megtortent, ez van, ezen szeretnek valtoztatni:)


Masodik kommentre - miert kell ehhez konyvtarba v barhova mennem? Kicsit kifejtened, h megertsem? Koszi

2020. júl. 15. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!