Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is szexuális zaklatás-e leszólítani az utcán lányokat udvariasan, ismerkedés céljából?

Figyelt kérdés
18-25 évesek véleményét várnám elsősorban.

2020. júl. 15. 22:01
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
0%

Mi???


Az első "NEM", az nem "NEM"! Rá kell menni!

2020. júl. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
57%

Most én vagyok a hülye, de nem értem, hogy egy panda macinak mi köze van a szexuális zaklatókhoz? Mire tanítják a gyereket a south park, hogy rettegjen az állatkertbe látott pandától is? Vagy netalántán a család elutazik Kínába, akkor majd sikítva rohan a panda elől a gyerek?


Amúgy nagyon gagyi az egész dal amit megosztottál, szerintem inkább taszító és felháborító, hogy egy ilyen állathoz hasonlítják a szexuális zaklatókat.


Miért a panda maci szegény? Láttak ezek élő igazi pandát? Ismerik zoologiailag?


https://www.youtube.com/watch?v=u30c35u9BwM


Amúgy már csak azért is furcsa ez, mert a panda medve szaporodási igénye nagyon alacsony, magyarán alig szexelnek, és nincs is nagyon igényük rá :D, magyarán amolyan aszexuális, demiszexuális típusok. Pláne fogságba tartva, ott szinte nem is.


Ezért is aggódnak a természettudós kutatók, mert már nagyon kevés a panda él vadon. Talán vörös listán is van, tehát védett állat, veszélyeztetett. Szégyen ez a dal szerintem rájuk nézve.


Inkább Juci néni dala és a WWF


https://www.youtube.com/watch?v=tvc0hxfu7E8


Nyugi nem greenpeace-s vagyok. :)

2020. júl. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
22 De az a lényeg, hogy a panda nem szereti a szexuális zaklatást, és ezért tanítja a gyerekeknek, hogy rossz, ő egy pozitív karakter.
2020. júl. 15. 23:19
 24/38 anonim ***** válasza:
0%
22. Te hány éves vagy? Mert ha 40 vagy idősebb, akkor végülis nem gáz, ha nem érted a viccet vagy a South Parkot.
2020. júl. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező utcán általában nem nagyon van sikere a leszólításnak, de boltban ott megszégyenülés nélkül kérhetsz segítséget, úgy, hogy közbe azt is tudod olvasni, hogy szimpi vagy vagy sem. tudom unalmas, de itt ha nem is sikerül de legalább próbálkoztál, és nem könyveled el magad lúzernek aki meg sem próbálta. De pl. vannak olyan példák amiknél nem lehet tudni, hogy milyen az ember, nyilván nem túl előnyös ha valaki csúnyán beszél türelmetlenségébe, és aztán hirtelen vált, és udvarias módba és előre akarja engedni a másikat, akkor azért a másik nem biztos, hogy biztonságosan előrébb lépne, mert azért kihagyná a következő maga mögötti csúnya beszédet, pláne ha nyűgös vagy fáradt, de az sem biztos hogy az ilyen ember rossz ember lenne, csak lehet nem szeret várakozni, csak érthetetlen, hogyha siet, akkor miért a kettővel mögötte lévőt akarja előre engedni, úgy, hogy a mögötte lévőt meg sem kérdezi, hogy előre engedné-e. Szóval ez is egyfajta udvariasság, de csak félig, mivel a mögötte lévő emberre nem gondolt és előtte morgott. Szóval remélem érted már a különbségeket. :)
2020. júl. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

Csak egy dalt linkeltél be, és a szövegét kétféleképpen is lehetett érteni, mivel engem soha nem érdekelt a south park és az a fajta poén, de amúgy én is szoktam poénkodni, de vannak poén típusok mint pl. a szarkazmus és etc, azokat nem tudom értékelni, szóval az előzmények nélkül így nehéz lett volna érteni, hogy tulajdonképpen a panda maci védő szerepet játszik a dalban, de az a hátsó fertáji levegő utánzás :D azt mondtam neee.


Akkor lúzer vagyok mert nem értettem :D.

2020. júl. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2020. júl. 15. 23:34
 28/38 anonim ***** válasza:
100%

26.


Én az Üvegtigrissel meg az Indul a bakterházzal vagyok így, az ottani poénokat nem tudom viccesnek tartani. Utóbbiban még mókás a szereplők parasztos nyelvezete, de az Üvegtigrisben mi a vicces, azt nem tudom. Mégcsak történet sincs.


Másik ilyen véglet a Macskajaj, de ott legalább hangulatos körképet adtak a szerb kisebbség viselt dolgairól, ami menti a filmet.

2020. júl. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

A Soth Park 23 eve megy.

Pont, hogy egy 50 feletti lehet képben vele.

2020. júl. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

Amiket felsoroltál én pl. az Üvegtigrisen eluntam magam, az Indul a a bakterházat kacagás nélkül néztem, csak a néne levesén pfujoltam.


A Macskajajt meg se tudtam nézni. Elkezdtem, de nem sokáig sikerült.


De pl. a South Park egyáltalán nem is érdekelt. A poént először nem értő vagyok.

2020. júl. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!