Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is szexuális zaklatás-e leszólítani az utcán lányokat udvariasan, ismerkedés céljából?

Figyelt kérdés
18-25 évesek véleményét várnám elsősorban.

2020. júl. 15. 22:01
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

#29


Lehet, hogy régi, de van pár beszólás ami onnan eredeztethető, különösen az első évadokból. (Akkor volt jó a "hábéó" szinkronnal)


"A drog rossz, értem?"

"Ki lakik ott keleten? Szexuális zaklatás P-panda!"

"Ne buzgálkodjatok!"

"Te modoros kurafi!"


stb.



Ez olyan, minthogy a L'art pour L'art is régi mégis egy csomó ottani beszólás van máig "aktivizálódva".

2020. júl. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

30.


Mondjuk humor és humor között is van különbség, én a szatírákat kedvelem, mint a Bolond egy napja (Dzien Swira) vagy a Veri az ördög a feleségét (ez magyar), de piszok hangulatos lett a Kontroll is.


Mondjuk ezek nem olyan "hahaha" gurulva-röhögős filmek, hanem az ami olyan jól mutat be köznapi dolgokat - olykor viccesen, olykor komolyan - hogy nem tudom őket nem kedvelni.

2020. júl. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
95%
Nem az, de semmiképpen sem rokonszenves gesztus olyanokat bsztatni pártalálási céllal, akik soha a qrva életben még csak rád sem néztek
2020. júl. 16. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
44%
2020-ban ez már annak számít. De csak ha a nő annak veszi, ezt pedig nem láthatod előre.
2020. júl. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem számít annak, de ha nemet mond, akkor fogadd el és ne erőltess semmit.

Én szimplán azért utálom az ilyen ismerkedést, mert én még csak nem is láttam az adott embert életemben, miért szeretne megismerni?

21/L

2020. júl. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
95%

Nem számít szexuális zaklatásnak, de szerintem is sima zaklatás idegeneket csak úgy megszólítgatni. Én nagyon nem örülök az ilyennek.

Persze, ha már, ha valaki útbaigazítást kér, pontos időt kérdez, vagy hasonló, de ismerkedni nem az utcán sétálva fogok! Én mindig csak és kizárólag céllal mászkálok; ha akarnék, se lenne időm senkivel beszélgetni. Idegesítő és kizökkent a gondolatmenetemből, ha valaki bájologva hozzám szól. Még, ha rögtön el is utasítom, akkor is már megzavart.

Szerintem ne az utcán szólítgassatok le lányokat, mert biztos vagyok benne, hogy amúgy is csak a legritkább esetben jár ilyesmi sikerrel. Szinte soha inkább. És rengeteg elutasítást fogtok kapni, ami meg nektek sem esik jól - gondolom.

2020. júl. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
*Persze, AZ MÁS - akart lenni. Nem tudom, hogy sikerült így elírni. :)
2020. júl. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
Bakker nem szekszuális zaklatás hanem csak sima zaklatás
2023. jún. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!