Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ráérek férfiként 45+ évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráérek férfiként 45+ évesen is párt keresni miután már anyagilag nem lesznek problémáim?

Figyelt kérdés

Jelenleg 31 éves vagyok, arra koncentrálok hogy minél több pénzt halmozzak fel, gyönyörü ingatlant szeretnék hitel nélkül és passziv bevételre vágyom, utána gondoltam hogy ráérek barátnőt keresni ha ezek már biztosítva lesznek, azt hiszem hogy olyan 45 évesen elérem ahogy számolom.


Ráérek akkor is majd barátnőt keresni?

Amúgy még nem semmit sem fektettem ismerkedésben szóval ilyen tekintetben nullán állok.



2020. júl. 17. 20:13
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Egyéb
45 szavazat
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
74%
Akkor már úgyse fog rendesen állni a farkad, akkor meg minek barátnő?
2020. júl. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 Ollókezű Edward ***** válasza:
97%
Én nem várnék addig a helyedben. 1. Nem biztos, hogy bejön az élet, bár ne legyen igazam, 2. simán találhatsz úgy is nőt magadnak, hogy nem vagy pénzeszsák.
2020. júl. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
97%

Ha eddig nem hiányzott egy nő az életedből, és most is fontosabb számodra a sok pénz felhalmozása és az álmod egy gyönyörű ingatlanról, mint hogy a munka és az egzisztenciális ambícióid mellett szánjál időt, energiát az ismerkedésre, akkor 45 évesen valószínűleg még ennyire sem fog motiválni a dolog.


Igazából ráérsz 60 évesen is kezdeni az ismerkedést, ha neked most nem fontos az életminőséged szempontjából egy jó párkapcsolat.

2020. júl. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
78%

És akkor meglesznek a millióid, ülsz az átriumodban, bambulsz kifelé, és összetennéd a két kezedet, ha valaki megkérdezné tőled, hogy apukám, hogy vagy? nézed a falakat, aztán pár ilyen rihe pár hétig hónapig eljátssza a hősszerelmest a pénzedért, te pedig megunod őket, már a sokadiknál tartasz-és ismét marad a 4x sok fal..és te megöregedtél.


Hát tudod mit, jobb ha korán együtt küzdesz valakivel, és azt amit a nihilista életre elszórnál belefektetnéd a saját gyermekedbe..

2020. júl. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
73%
A korosztályodban biztos lesz jelentkező. :)
2020. júl. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem gond, hogy a választék nagyrészt 40+os anyukákból fog állni, akkor ráérsz. Ugye nem úgy gondoltad, hogy a huszonéves csajok közt fogsz válogatni 45 évesen?
2020. júl. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 A kérdező kommentje:

Minimálisan hiányzik de nyilván közel sem annyira mint a több pénz,minél többet teszek félre, minél többet keresek annál gyorsabban fog nőni vagyonom. Csak akkor tudok megnyugodni amikor már annyi lesz hogy ne kelljen aggódnom a jövőben.


4-es gyerekre nem vesztegetném el a pénzt kb akkor fel kell áldoznom az életemet a semmiért, nem vagyok ostoba. Majd ráér miután van biztonság

2020. júl. 17. 20:30
 8/66 A kérdező kommentje:

6-os elég nagy gond,azok nem érdekelnek.

De úgy gondoltam hogy 20-24 éves lányok közül fogok válogatni

2020. júl. 17. 20:30
 9/66 anonim ***** válasza:
85%
😂😂😂😂😂
2020. júl. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
83%
24 éves vagyok, nekem már most is a nogo kategória vagy korban, nemhogy 50 felé... :D Ha az kellene, kiszemelném magamnak apám valamelyik haverját. Belegondolok és hányingerem van
2020. júl. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!