Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy 10-9 pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy 10-9 pasi foglalt de ennek ellenére írogatnak, találkozni akarnak, lehetnénk szeretők szöveget nyomják? Hol vannak a szingli pasik? És aki szingli az miért nem kezdeményez?

Figyelt kérdés
2020. júl. 18. 08:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%
Szingli voltam, tinderen kezdeményeztem és megtaláltam a párom. Másokról nem tudok nyilatkozni.
2020. júl. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
57%
Mert gusztustalan görény mind
2020. júl. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
89%
A szingli férfiak nagy része nem túl sikeres a párkapcsolatok terén, ezért nem is kezdeményez, vagy csak nehezen. Ha jelentkezni akarsz egy munkára, aztán látod, hogy nálad magasabb végzettséggel, több gyakorlattal rendelkezők is sorban állnak érte, akkor te is inkább odébb állsz és nem pazarlod az idődet feleslegesen.
2020. júl. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
69%

Mert a legtöbb férfi hobbipuncit akar...


A szingli pasik mindenhol vannak csak észre kell őket venni :)


Te kezdeményeznél hogyha a korábbi 10 000 kezdeményezésedet sem értékelte senki? Egy idő után a sikertelenség miatt a magadban keresed a hibát :(

2020. júl. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

"És aki szingli az miért nem kezdeményez?"

esetemben zárkózottság, másokról nem tudok nyilatkozni

2020. júl. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
79%
Azért, mert a legtöbb szingli pasi nem véletlenül szingli. A legtöbbjük nem "alfahím" kategóriás. A nőknek meg gyanús, és úgy vannak velük, hogy ha régóta nem kell senkinek akkor tuti defektes. A jó pasik meg időben "elkelnek", náluk meg azt látják, hogy fúú micsoda nőjük van, biztos tud valamit. És ez imponál is a nőknek. Ezért hajtanak rá szexkapcsolatnál is a nők inkább házas pasira, mint egy szinglire.
2020. júl. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
31%

Kevés szingli férfi van, még kevesebb normális, és ők nem akarnak vagy már nem mernek kezdeményezni. Csak megnéznek, rád mosolyognak, és ennyiben is marad a dolog.

Nekem a minap az jutott eszembe, hogy valahol mégis érthető, amikor egy magyar nő roma férfival jön össze, gondolom, az odament és kezdeményezett, felszedte. Amikor valakit mindig csak nézegetnek, de nem történik semmi, akkor nem csodálom, ha egy idő után halálosan elege lesz, és beadja a derekát, persze nem annak a durván primitív, putris kategóriának.

2020. júl. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
88%
7. Ezt most úgy adod elő, mintha a nő nem is válogatna, aki odamegy és kezdeményez, azzal össze is jön, és kész, "nincs más" alapon?
2020. júl. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
89%

Ha nem lenne kereslet, kínálat sem lenne. Gondolom, a "foglalt" faszikra is van kereslet, valószínűleg van sikerélményük, még úgy is, hogy nyíltan megmondják, hogy nekik már van valakijük. Ha 10 nőből csak 1-2 jön nekik így össze (főleg mondjuk rendszeres dugásra), akkor miért ne próbálkozzanak, hiszen vesztenivalójuk nincs.

A második kérdésedre válaszolva én egyedülálló vagyok, de ez nem választás kérdése nálam. Mindig is zárkózott, önbizalomhiányos voltam, és szégyelltem magam. A kezdeményezéseim rendre kudarcba fulladtak, volt, aki a "rendes vagy, de..." szöveggel jött, volt, aki pl. nem jött el a 2. randira, volt, hogy a csaj is eléggé kétértelműen viselkedett, aztán meg közölte, hogy ja, neki ott van távkapcsolatban a barátja. Legutóbb itt leveleztem egy lánnyal, különlegesnek tartottam őt, utána mondta, hogy áttérhetnénk facebookra vagy e-mailre, megadtam mindkét elérhetőségemet, azóta egy hónapja se kép, se hang, pedig nem vagyok ijesztő. És még számtalan olyan esetet említhetnék, ahol teljesen normális hangnemű beszélgetésből léptek ki szó nélkül, egyik napról a másikra. Volt, akivel szintén itt kezdtünk el beszélgetni, utána facebookon cseteltünk, a csaj mindig ígérgette, hogy találkozunk, meg ő is nagyon akar találkozni, aztán ő is eltűnt. Meg persze valószínűleg olyan is volt, ahol én értettem félre a "jeleket". És azért ezek a folyamatos kudarcok csak tovább rombolták az önbizalmamat, elég szar dolog folyamatosan azt érezni, hogy senkinek sem kellek, és hogy még csak szerencsém sincs, mert mindig csak azért ismerek meg újabbnál újabb embereket, hogy a végén fájdalmat érezzek, és csalódjak. Ezek után már ezerszer is meggondolom, hogy egyáltalán van-e értelme nyitni bárki felé is, nyilván én sem vagyok tökéletes, de hogy ennyire ne jöjjön össze semmi, az már túl sok nekem. Hogy őszinte legyek, belefáradtam ebbe az egészbe, ha lassabban akarok haladni, az a baj, ha gyorsítanám az ismerkedést, az a baj. Ha odamegyek, az a baj, ha nem megyek oda, az a baj. Rengeteg időt és energiát pazaroltam már el, gyakorlatilag nulla eredménnyel.

2020. júl. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
73%

1. kérdésre a válasz:

Mert a férfitermészet olyan, hogy erős igény van benne a szexuális változatosságra. A kapcsolatban lévő férfiak nem akarják felrúgni az eddigi életüket, de azért néha jó lenne egy másik nőnek is beakasztani. Lehet rosszabb, de mégis más. Tudod, ha állandóan csak rántotthúst kellene enned, akkor előbb-utóbb te is szívesen harapnál bele végre egy pirítósba is.


2. kérdésre a válasz:

A szingli pasik ugyanúgy jelen vannak, mint a szingli nők. A probléma az szokott lenni az ilyen kérdéseknél, hogy a nő kiindulási alapnak csak azokat a férfiakat veszi, akik számára vonzóak. Tehát van mondjuk 100 férfi, abból neked bejön 25 - 75 férfi pedig mintha nem is létezne. Azt tanácsolnám, hogy nézz szét jobban.


3. kérdésre a válasz:

Az átlagférfi számára a csajozás kínszenvedés, rengeteg elutasításba botlik és egy idő után ez megtöri. Így eljut arra a pontra, amikor egyszerűen már nem is próbálkozik, mert nem akar újabb pofont.

Példa: van mondjuk egy zacskó, benne 30 szem cukorkával. A 30 szemből 2 finom édes desszert, 28 savanyú citrompótló. Találomra vehetsz ki belőle egy szemet és azt meg kell enned. A zacskóba minden szemet pótolnak, tehát ha kivettél egy citrompótlót, újabbat tesznek bele.

Te a többedik savanyú, gyomorégető citrompótló után továbbra is lelkesen vennél újabb szemet a desszert reménye miatt?

2020. júl. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!