Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor a 35-45 közötti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor a 35-45 közötti (lehetőleg egyedülálló) nők kedvelik a 28-33 éves "fiúkat", vagy nevetnek leszólítási/kezdeményezési próbálkozásaikon és elhajtják őket? Magyarázat lent.

Figyelt kérdés

Az előbb olvastam ilyen kiírásokat, és kisebb viták alakultak ki pár kérdésnél ezt a témát feszegetvén...


Kizárólag CSAK a fiatalabb lány + érettebb férfiú páros ami "elfogadható" a hölgyeknél?



2017. márc. 27. 16:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerinted lehet erre olyan választ adni, hogy igen, minden 35-45 közötti nő kedveli a fiatal fiúkat, vagy nem, egyik sem kedveli?

Van, aki kedveli, és van, aki elhajtja őket.

2017. márc. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Szerinted egy ilyen tág fogalomkörben lehet azt írni, hogy 99%-uk nevetve elhajtja őket? Hisz van, amelyik elhajtja, van amelyik nagyon is szeretné, ha kezdeményeznének náluk.


Valaki itt azonban holmi rejtélyes oknál fogva mégis 50-50 helyett 99%-ot adott a nagy NEM-re!

2017. márc. 27. 16:18
 3/11 anonim ***** válasza:

Én a magam részéről 40 évesen kivétel nélkül "elhajtottam" minden fiatalabb próbálkozót, pedig volt jópár. (Nem "nevetve", hanem megindokolva, hogy miért nem vágyom ilyen korú társra. Többnyire megértették, aki meg ezek után is győzködött, az saját magáról állított ki szegénységi bizonyítványt.)

Aztán megismertem (apránként, fokozatosan) a párom, aki 8 évvel fiatalabb nálam, de volt olyan érett, felnőtt, felelősségteljes, hogy ne számítson a korkülönbség. Tehát abszolút nem azért választottam őt, mert fiatalabb, hanem azért, mert a koránál érettebb, "egy szinten" vagyunk.

2017. márc. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyobb arányban elhajtják őket, legalábbis én és az ismerőseim mindenképp. De ez nem jelent 90%ot.

Az okok nyilván egyértelműek.

2017. márc. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Legyetek szívesek - ha kell hozzá, akkor picit erőltessétek meg magatokat és - írjátok már le az okokat, hogy egy 32 éves ipse mitől ennyire undorítóan, kiábrándítóan rosszabb például egy 42 éveshez képest.


Vagy már megint ugyanott tartunk, mint a huszonéveséknél, hogy ha nem nagybetűs férfiként viselkedik, akkor észre sem veszi őt a kutya sem?


Tényleg ennyire felszínes a világ?


Vagy egy negyvenes túllépett már ezen, és képbe jönnek más szempontok ehelyett?

2017. márc. 27. 21:37
 6/11 anonim ***** válasza:
42%

Namost akkor nem jó kort adtál meg. Teljesen más ha én vagyok 35, a srác 33, mert hogy két év az nem gond. De ha 45 vagyok és a srác 28 az 17 év korkülönbség! Tehát durván a fiam lehetne. Nem értem, hogy nem lehet megérteni, hogy a nők nagy része nem akar egy olyan pasival együtt lenni, aki a gyereke lehetne....Itt most nem az számít, hogy mennyi idős, hanem mekkora a korkülönbség.

Ha 45 vagyok, akkor hamarost a nyakamon a változó kor a hőhullámokkal, a családomban az összes nő kigömbölyödött ilyenkor pedig alacsony, vékony alkatúak de mindegyik úgy nézett ki mint egy pocakos kis lufi 50 évesen....mondjuk én rendszeresen edzem, de a változó kor örömeit akkor is szívesebben elnézni talán egy velem hasonló korú vagy idősebb férfi mint egy 28 éves "fiú".


Gyerek téma is ide jön, köszi, ha majd 35 évesen nő be a feje lágya és mégiscsak saját gyereket akar.....az még hét év...de nekem is. Én már az ötvenes éveimben leszek. És majd elmegy szépen és nekem meg kell értenem. Most mit ragozzuk ezt? Sokkal fiatalabb csakis futó kapcsolatra, már akinek bejönnek az ilyen kapcsolatok.


Tudod, bizonygatják itt néhányan, hogy 28as pasi vagyok,a párom negyven és minden oké, ne aggódj pajti...amit nem láttam mg, hogy 38 éves pasi vagyok a párom 50 esetleg 48 vagyok, a párom 60 és imádom....vajon miért? Gondolkodj el ezen.

2017. márc. 28. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
A többségük szereti a fiatal fiúkat,de a 28-33 már nem fiú,így a fiatal fiúkat kedvelő nők elhajtják őket. A a 35-45 közötti,csinos nőismerőseim 25 alatti fiúkkal kalandoznak.Ezért a korosztályért oda vannak az idősebb nők,csak vagy nem merik felvállalni vagy idősebb férfiak írogatnak ide.
2017. márc. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Na, megerőltetem magam, a kedvedért.


Egyik korosztály sem undorító egy másikhoz képest, ezt szögezzük le a legelején.

De! Amikor elkezdi csapni nekem a szelet egy huszonéves srác, és megkérdezem tőle, hogy hogy gondolja ezt, mert igen nagy a korkülönbség, akkor ilyen válaszokat kapok:

"Úgyis csak szexre kell (mármint én), akkor nem mindegy?"

"A négy fal között úgysem látja senki"

Kulturáltabb változat:

"Komoly kapcsolatot most nem akarok, ezért olyan kapcsolatban gondolkodom, ahol nincs fölösleges macera, szülőknek bemutatás, társaságba járás, egyebek"

Az már viszont undorít, hogy engem kvázi szexobjektumként kezelne a srác, ha hagynám.

Nem, kérlek, én egy önálló, szuverén egyéniség vagyok, érzések és igények arzenáljával, nem egy két lábon járó nemi szerv, amit bárki igénybe vehet, ha éppen megszorult, és nem akad számára jobb/fiatalabb.


Ez egy. A másik, ha komolyan is gondolja a srác, beleférek-e az ő világába? Felvállal, vagy szégyellni fog? Fog velem kézen fogva sétálni? Szülinapot, karácsonyt a szüleivel tölti, majd esetleg meglóg otthonról, hogy titokban egy órát velem is legyen? Elmegy a korabeli barátaival szórakozni, miközben azt hazudja, hogy ő szingli, mert szégyelli, hogy 10-15 évvel idősebb nője van? Ez sem túl vidám helyzet.


Aztán amit már előttem leírtak, a családalapítás. Most oké, elvagyunk, de majd 5-10 év múlva döbben rá, hogy ő családot, gyerekeket akar, neki nincs veszve semmi, keres egy fiatalabbat, nekem viszont értékes 5-10 évem veszett el, ami alatt találhattam volna korban hozzám illő partnert.

2017. márc. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem minden 35-45-es nő fiatalabbal van. Tartós kapcsolatra is. Azén ismerősi körömből legalább is, nem is nagyon tudok kivételt. 5-10-12 év korkülönbségek. Sok előnye van.
2017. ápr. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én csak a magam részéről tudok írni, nekem mindig is a min. 5 évvel idősebb férfiak jöttek be... lehet, hogy ez változni fog valamikor, de eddig, 28 éves koromig 12 éves koromtól kezdve ez volt, az idősödésemmel arányosan tolódott.


És mindenkinek egyéni ízlése van. Az, hogy hányan válaszolnak egy gyk. kérdésre, abszolút nem reprezentatív.

2017. máj. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!