Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, Ti általában észreveszite...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, Ti általában észreveszitek, ha tetszetek egy pasasnak?

Figyelt kérdés
Milyen jelekből veszítek észre?

2020. júl. 19. 02:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Érezni.
2020. júl. 19. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Csak azt tudom írni, amit az előttem író. Egy nő ezt megérzi.
2020. júl. 19. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Máshogy néz rám, keresi a tekintetem, flortolni probal.
2020. júl. 19. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%
Nem vettem még észre. Persze lehet, hogy csak simán nem tetszek senkinek.
2020. júl. 19. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Azt abszolút meg lehet érezni, ha valaki felfigyelt rád, szerintem az a sokkal kérdésesebb, hogy szex miatt vagy komoly ismerkedés miatt keresi a társaságod.
2020. júl. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Próbál beszélgetni vagy bevonni a beszèlgetésbe ha többen vagytok. Néz amikor azt hiszi nem látod. Aki pedig kevèsbé férfias az rád írogat mert így kevesebb a kockázat még akkor is ha amúgy személyesen ismeritek egymást szóval nem értem ezt a gondolatmenetet.
2020. júl. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%
Ha egy nőnek tetszik a férfi, akkor a legapróbb mozdulatába is azt magyarázza bele, hogy ő is tetszik a férfinak. Ha nem tetszik neki egy férfi, akkor a férfi bármit csinálhat, a nő nem fogja észrevenni, hogy tetszik neki.
2020. júl. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
Lehet érezni
2020. júl. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%
Én is csak az "érzés" részt tudom mondani. Valahogy tudni lehet, ha bejövök egy pasinak, még akkor is, ha nem tesz a dolog érdekében semmit (férjnél vagyok, nekem nem nagyon szoktak írogatni meg bevonni mély beszélgetésekbe). Nem tudom megmagyarázni, hogy milyen jelekből, de eddig 10-ből 10 esetben mindig éreztem, ha tetszek valakinek, még akkor is, amikor ésszel lebeszéltem magam a dologról, hogy "á, biztos nem", utólag kiderült, hogy igazam volt.
2020. júl. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%
A tekintetéből lehet látni szerintem.
2020. júl. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!