Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, Ti általában észreveszite...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, Ti általában észreveszitek, ha tetszetek egy pasasnak?

Figyelt kérdés
Milyen jelekből veszítek észre?

2020. júl. 19. 02:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Én őszintén megmondom, hogy nem mindig veszem észre.

Ha valaki már plátói szerelmet érez irántam és úgy próbál közeledni, azt igen, mert érzem, mennyire izgatott. Ha nem próbál közeledni (mert mondjuk kapcsolatban vagyok, vagy csak egyszerűen nem mer), háttérben marad, akkor simán lehet, hogy nem veszem észre.


Akinek nem olyan mélyek az érzései, hanem csak úgy megtetszettem neki (szóval inkább a külsőm fogta meg), annál is csak akkor veszem észre, ha elég egyértelműen kifejezi. Nem kell, hogy kimondja, az is elég, ha folyton a közelembe férkőzik, velem akar beszélgetni, másokat kicsit hanyagol, ezt már észreveszem. De ha nem túl feltűnő a viselkedése, hajlamos vagyok betudni szimpla kedvességnek, szimpátiának, vagy ha bámul, akkor annak, hogy a pasik minden nőt méregetnek.

2020. júl. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is 'megérzem', tényleg nem tudom ezt jobban magyarázni.
2020. júl. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Van akin észre lehet venni van akin nem, van akin meg eltűnődik az ember de nem derül ki.

Pl.: van egy srác az egyetemen ahova járok, látásból ismetem. Már nem mostani a "sztori" kb 1.5 éves. Szóval gyakran láttuk egymást ebbe semmi meglepő nincs. Ami feltűnt hogy akárhányszor meglátott mindig nagyon nézett. Máshogy nézett mint mások. Nem csak szimplán rámnezett, hosszabb ideig, fürkészően. Volt hogy egymás után néztünk az utcán. Aztán később lett volna alkalma bepróbálkozni egy rendezvényen, maskor meg lett volna alkalma beszélgetni de akkor hirtelen nsgyon elfoglalt lett. Ezzel nem állítom azt hogy bejöttem neki v hogy akart valamit, de semlegesnek, közömbösnek se mondanám, mert valahogy az feltűnik az embernek ha valaki máshogy néz rá. Na de mivel nem lépett holott lett volna rá lehetősége, nem lett semmi. Szóval ez kb 50-50. Gyanús volt hogy bejövök neki de ennyi.

Másik: nemrég voltam egy összejövetelen. Sok olyan ember volt ott, egy baráti társaság akikkel azelőtt még nem találkoztam. Jól elvoltunk, jófejek voltak. Az egyik srácon többször észrevettem (meg a barátnőm is akivel akkor ott voltam) hogy mintha az asztal túlsó végéről engem nézne, meg amikor egy barátjával arrébb álltak és beszélgettek felém néztek és olyan volt mintha rólam dumálnának. Aztán többször előfordult hogy leült mellém, néha már-már indokolatlanul közel pedig sok hely volt, meg a barátai arrébb ültek nem ott ahol én, viszont nem szólt hozzám. Szóval ezek mind olyan dolgok amik gyanúsak picit, de nyilvan az ember nem akar többet belelátni mint ami, nem akar túlkombinálni. Aztán később ő aznap este randira is hívott, tehát "beigazolódott a gyanúm" de ez megint csak feltételezés volt a részemről.


Ezekre a dolgokra én azt szoktam mondani hogy sok esetben az ember ezt megérzi. Megérzi ha valaki figyeli, megérui hogy máshogy néz rá valaki, olyan érdeklődéssel. Megérzi ha valami más. De ezek sose biztosak, mindaddig amíg a másik,nem flörtöl nyíltan vagy hív el nyíltan.

Az ember sokszor megérzi, nyilván nem mindig. Pedig az utóbbi esetben én egyáltalán nem is akartam belelatni a dologba semmit, persze az önbizalmamnak jól esett de nekem nem jött be a srác tehát még azt sem mondhatnám hogy szándékosan beképzeltem. Mondjuk kifejezetten az elsőnél se, de ott nekem (is) tetszett az illető.

2020. júl. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vettem észre, hogy állandóan figyelt, mindig próbált szóba elegyedni velem és annyira figyelt rám mikor beszélgettünk, hogy nem is pislogott,és a tekintete mindent elárult
2020. júl. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet én vagyok a kivétel, de szinte sosem veszem észre, hacsak nem mondja meg egyértelműen vagy nem utal valahogy arra, hogy elhívna valamire. De ilyen csak pár alkalom volt az életemben.
2020. júl. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!