Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegek, leszbikusok általáb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegek, leszbikusok általában észreveszik más melegeken, leszbikusokon, hogy ők is azok?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy hülye kérdés...
2016. máj. 3. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
De jó is volna! :(
2016. máj. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Osztom az első véleményét!

Engem nem aldott meg a sors azzal a bizonyos "radarral"!:')

2016. máj. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen, epdig könnyebb lenne az élet.
2016. máj. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Eleinte azt hittem hogy létezik a gaydar, mert nagyon sok tippem bejött. Aztán jöttek a srácok akikbe belezúgtam és akikről azt gondoltam, hogy teljesen biztos hogy melegek, majd kiderült hogy 4-5 éve barátnőjük van és full heterok. :) Meg volt pár kellemes csalódás is, akiről azt gondoltam hogy áh, ez úgyse, aztán a végén kiderült hogy mégis. :D


Szóval nem, az esetek többségében sajnos egyáltalán nem lehet észrevenni.

2016. máj. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
előfordul. volt barátommal egy kocsmában ismerkedtünk meg, nem meleg bár, sima kocsma. megláttam és nem bírtam levenni róla a szemem, teljesen zsáner volt:D ő is társasággal volt, nem foglalkozott senkivel, de valahogy jót éreztem:D lehet csak a felesektől, de mondom ha nem megyek oda és nem ismerem meg, én megőrülök:D elhívtam csocsózni, elkezdtünk dumálni, ő már részeg volt, meghívtam sörözni...csomót beszélgettünk, közben próbáltam észrevetetni, hogy engem máshogy érdekel.. mielőtt indultam, elkértem a nevét és bejelöltem facebookon, addigra én is voltam már olyan részeg, hogy ne érdekeljen:D két nap múlva rám írt, aztán egy hét múlva randiztunk is. szerencsém volt:D mostani barátomra kb rá van írva, hogy meleg, mégse vettem észre pedig két évig az orrom előtt volt.. de nem foglalkoztam vele, mással voltam együtt, meg úgy tűnt, hogy nem az esetem, túl b*zis. ehhez képest most együtt vagyunk és sose voltam ennyire szerelmes
2016. máj. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
22%

Igen van radarunk!

Észre lehet venni az esetek 80%-ban ugyanis nagyon feltünő az ha fiú és sose látták lánnyal vagy fordítva.

2016. máj. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
És azt te hogy veszed észre egy random emberről, hogy sose látták lánnyal? Mert erről szól a kérdés, meg a melegradar kifejezést isilyesmire szokták használni hogy ránézésre megállapítod.
2016. máj. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!