Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt rajtam kívül olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt rajtam kívül olyan ember, aki kiábrándult már ebből az egész párkapcsolatosdiból, emberekből? (Hosszú)

Figyelt kérdés

Én 30 éves férfi vagyok, vagy srác, ahogy tetszik. Barátnőm nem volt, csak próbálkozások, ismerkedések, amiknek pár hónapon, esetleg pár éven belül vége lett. Sokszor volt olyan, hogy a hosszas barátkozás során olyan dolgokat tudtam meg elsőre rendesnek tűnő lányokról, hogy a gyomrom is felfordult.


Olyan 18-25 éves koromig majd megvesztem volna egy párkapcsolatért, szinte bármilyen kompromisszumra képes lettem volna a vágyott nő felé. Aztán a sok csalódás, negatív tapasztalat után már úgy érzem, hogy nagyon durván, alattomosan, szőnyeg alatt bekúszott az életembe a megszokás.


Már nem tudnék annyi kompromisszumot kötni, nem érzem olyan "értékesnek" a női nemet, mint régen. Környezetemben látok rossz, és jobb kapcsolatokat is, bár ott is sok a veszekedés és a kifele színjáték, illetve sok kapcsolatot a függés tart csak egyben, legyen ez gyerek vagy anyagiak, vagy akár a megszokás.


Nem tudom mit kezdjek az érzéssel, jó lenne egy társ, amilyet elképzel az ember, de megnézi a való világot, elmegy a kedv. Randizástól rosszul vagyok, eddig csak anyagilag kopasztott meg az összes randi, bár nem volt sok. Elegem lett a megfelelési kényszerből, a nők kedvére tevésből, hogy aztán cserébe mindig kikosarazzanak.


Más is érez hasonlót?


Köszi, ha elolvastad!



2020. júl. 21. 11:13
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
68%
Én alapvetően értem a problémádat... de az a helyzet, hogy én túl vagyok négy hosszabb párkapcsolaton, jelenleg 5 éve az aktuálisban, és én meg pont emiatt kezdem azt érezni, hogy legjobb lenne egyedül élni az életemet, és néha belevinni csak olyat és csak annyit, amennyit én szeretnék. A te esetedben azonban azt gondolom, hogy nem szabad feladni egészen egyszerűen ne legyenek elvárásaid előre, ne gondold előre túl a dolgokat, hanem mindig az aktuális helyzetben, az adott szituációban döntsd el, hogy mi jó neked . Előbb utóbb biztos hogy fogsz találni valakit... De garancia soha semmire sincs.
2020. júl. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
1-esnek: Ehhez még az is hozzájön, hogy otthon lakom a szülői házban (nagy, 2 generációs), és ez is bennem van, hogy már zavar, az, hogy harmadmagammal lakom együtt folyamatosan, kéne az egyedüllét is. Míg nagyszülőm él, addig csak az egyik generációs részben lakunk 3-an, testvérem elköltözött, de hol hazajár-hol nem...
2020. júl. 21. 11:24
 3/34 anonim ***** válasza:
79%
Sose értem az ilyen kérdéseket. Persze, hogy van más is így. Ha úgy jó neked maradj egyedül és kész. Vagy miről kellene meggyőzni?
2020. júl. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
85%

Egy kicsit most én is mélyponton vagyok ilyen szempontból. 33 éves nő vagyok, egy válással a hátam mögött, 1 éve vagyok egyedül. Neten nem ismerkedem, élőben pedig csak rossz tapasztalatom volt eddig...vagy a 20 évesek vagy az 50 évesek nyomultak rám, a saját korosztályomból pedig a komolytalanok, nem egy közülök nős is volt. Legutóbb pár napja volt egy ilyen eset. Ilyenkor mindig elszomorodom azon, hogy milyen felszínesek és kiüresedettek a kapcsolatok és hogy mennyi a gátlástalan, gerinctelen ember. De nem szabad feladni. Tudom, hogy sok ilyen van, de bízom benne, hogy vannak még normális férfiak.


Szerintem se add fel, nagyon fiatal vagy még. Éld az életed, törődj a hobbiddal, próbáld meg jól érezni magad, aztán majd csak lesz valahogy!

2020. júl. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 Lachesys ***** válasza:
70%
milyen ismerkedes meg probalkozas az ami evekig tart? 😯 kb ket heten beluk kiderul akar a no valamit toled. ha nem mersz lepni es varod a sult galambot a friendzone-ban...
2020. júl. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
91%

Én nőként vagyok most pont abban amit te is írtál, hogy szinte bármit megértenék/elfogadnék. Viszont az utolsó férfinál most feladtam az egészet.

Egyszerűen minél jobban akarom annál jobban az ellenkezőjét érem el, szóval most már inkább nem is akarom.


L/26

2020. júl. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
38%

Magyarul 30 éves korodra kinyílt a szemed annyira, hogy rájöttél, a valóság nem mese habbal, a nők nem idealizált angyali teremtések, a párkapcsolatokban, családokban súlyos problémák lehetnek. Gratulálok?


N

2020. júl. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
57%

"eddig csak anyagilag kopasztott meg az összes randi, bár nem volt sok."

Micsoda, hogy meghívtad egy kávéra, vagy egy fagyira?



Nem jó hozzáállás.

Persze, minden ingyen kell, de belefektethetsz ennyit.

Azzal hogy otthon laksz sporolsz annyit hogy ne ezen rinyalj.. Ha rájönnek hogy valaki ennyire spúr attól is menekülni szoktak.

2020. júl. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
39%

Amúgy én nem értem az ilyen kérdéseket.

Férfiaktól az jön, hogy ők bizony mennyire próbálkoztak, aztán nem lett semmi. Végül meg kiderül, hogy igazából az égvilágon semmivel sem próbálkoztak, max ráírtak pár random csajra és ennyi. Te, mégis mit próbálkoztál? Javítottál a külsődön? Megfogadtad a tanácsokat, amiket mások adtak vagy csak mentél a saját fejed után, hogy brühühü, nem kellesz senkinek?

Nőktől meg az jön, hogy ők próbálkoztak sok férfinál és milyen rossz a felhozatal, mennyire nyomik próbálkoznak, aki meg nem nyomi, az csak szexet akar. Hé, talán itt sem ártana egy kis önkritika, nem? Talán normálisan kéne választani, nem?


Emberek. Miután kiábrándultatok a másik nemből és lett végre magatokra elég szabadidő, talán álljatok neki gondolkodni saját magatokon is és gyakoroljatok már egy kis önkritikát.

2020. júl. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

5-ös én alapból úgy szeretek ismerkedni, hogy barátság és esetleg abból alakuljon ki több. Ez a tinderen felszedek valakit és mehetünk is szobára, nekem nem megy, és pont márciusban volt tinderes randim, ahol ez kellett volna, ha többet akarok...


Szóval ehhez idő kell. És ténylegesen érdekel a nők személye, meg akarom ismerni őket, így volt, hogy 6-7 évig is tartottam egy lánnyal a kapcsolatot neten, közben neki több kapcsolata is volt, stb. Aztán mivel bizalmasai voltunk egymásnak, elmondott nekem olyanokat, amit másnak nem. Így láthattam azt, hogy mennyire "megromlott" az évek során, és a gyomrom is felfordult.

2020. júl. 21. 12:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!