Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Paleosok! Ti nagyon ritkán...

Paleosok! Ti nagyon ritkán bünöztök? És ha igen, mennyi az a mennyiség ami még nem befolyásolja a diétát? Valamint heti hány alkalommal esztek paleokenyeret? Mennyi lenne az ideális, hogy elérjem a paleoval az eredményem? (Fogyás, szebb bőr)

Figyelt kérdés
2014. aug. 8. 08:37
 1/5 Mi közöd Tőle ***** válasza:
1,5 éve paleozom. Egy pár hónapja próbáltam a paleo kenyereket. Ízre nem voltak rosszak. Viszont a magfogyasztástól elég rendesen pattanásosodtam. Mivel nélküle is megvoltam ezért igazából nem eszem mostanában.
2014. aug. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem szoktam bűnözni, de most így nyáron ittam bort és túl jól éreztem tőle magam :DD de semmi másnaposság, fejfájás nem volt tőle és nem szólt bele az étrendbe. Ezen kívül ittam kávét is 2x :) az se befolyásolta.


Amúgy nem szoktam bűnözni, viszont paleo kenyeret nem szem, mert lusta vagyok megsütni.

2014. aug. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem szoktam bűnözni, mert korábban mikor néha megtettem, akkor sajnos mindig megvolt a negaív eredménye...puffadás, hasmenés stb.


Mivel betegség miatt paleozom nem érdemes csalni.


Semennyi paleos kenyeret nem eszem...

Palozásom elején ettem, de nem tett jót...abbahagytam...kevesebb gond, jobb egészség. Szerintem a maglisztes kenyerek egészségtelenek, napi fogasztára totál nem javasolt.


Héba-hóba persze elmegy...


Jobban jársz, ha csak a hús/tojás+zsír+zöldség+gyümölcs-ben gondolkodsz, ha javulást szeretnél.


Persze lehet néha magot enni, az nem gond, meg sütit, de akár kenyeret is, de ne túl gyakran.

2014. aug. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szerintem ezt mindenkinek ki kell tapasztalnia. A családban 4-en paleózunk 3 nő, mindegyik eltérő korúak, és 1 férfi.

Egyikőnkre sem lehet ráhúzni egy sémát, különbözünk. Ki ettől,ki attól fogy,-nem fogy. Úgyhogy, tudom ez már szinte közhely,de figyelni kell magad és próbálkozni.

2014. szept. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én azt eszem ami jólesik.Nem vagyok dagadt sem beteg.Nem sanyargatom magam hülyeségek kel feleslegesen.
2018. márc. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!