Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy hetente...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy hetente egy-két, ritkán max három alkalommal van csak szex barátnőmmel, és szinte mindíg hétvégén?

Figyelt kérdés
Amikor öszejöttem a b.nőmmel,(ez volt kb 8 hónappal ezelőtt)akkor az első hónapban úgymond a mostanihoz képest sokszor volt szex,heti 4-5alkalommal is akár,de ahogy teltek a hónapok,ez úgy csökkent lefelé.És most ott tartunk,hogy heti 1-2alkalom van csak,és az is szinte csak hétvégén.Mindíg azt mondja,hogy fáradt!Pedig nem dolgozik olyat,hogy elfáradjon benne,és napi 8 órahosszát csak,és azóta is ugyanott,amikor összejöttünk.A kapcsinkkal minden szép és jó,a szerelem is megvan.Amikor szeretkezünk,minden tökéletes!Igazság szerint nem is a mennyiséggel van nekem a bajom,hanem azzal,hogy csak hétvégén!És mostanában csak egyszer.Ha piszkálgatom,akkor sem megy bele,kapásból rávágja,hogy fáradt.Már próbáltam megbeszélni is vele eredménytelenül!Amikor összejöttünk, 1,5-2 hétre rá,újból elkezdte szedni a Milligestet,és szerintem az a hülye gyógyszer váltotta ki belőle,hogy ilyen lett.B.nőm 22-éves,én 21 vagyok.Nem akarom elhagyni,és nem is fogom emiatt,szeretném megoldani ezt a problémát.Segítsetek!Köszi
2008. okt. 7. 20:31
 1/7 A kérdező kommentje:
Ne értsetek félre,mert pontosan meg tudom érteni,ha valaki fáradt,de hogy mindíg az legyen,és ilyen fiatalon...Mi lessz akkor később???Havi max 1x,és az is hétvégén,vagy mi?Milyen megoldást tudtok?Légyszi segítsetek!Nagyon szeretem b.nőmet,és nem akarom elveszíteni!
2008. okt. 7. 20:35
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, elképzelhető, hogy a tabletta miatt csökkent le a libidója. Ez szerepel is a betegtájékoztatón a lehetséges mellékhatások között...

A fáradtság egy különös dolog: nem biztos, hogy köze van hozzá a munkának. Lehet, hogy egész nap pl. egy számítógép előtt ül, mégis estére pszichésen kiüti magát. De lehet más miatt is: stressz, vitaminhiány, valamilyen lappangó betegség...

Megértem, hogy zavar téged a barátnőd állandó fáradtsága, de én női szemmel azt tudom mondani, teljesen megértem őt is. Most én is olyan időszakomat élem, amikor esténként alig várom, hogy bezuhanhassak az ágyba, és tudom, hogy ez zavarja a férjemet. Mégsem tudok mit tenni ellene: sajna ennyi stressz ér mostanában.

Mindenesetre ha elmondanád a barátnődnek, mennyire aggaszt téged a téma, talán előbbre jutnátok.

2008. okt. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
ugyanez volt vele, lány vagyok, elkezdtem szedni a fog.gátló tablettát, és pár hónap után, először csak azt éreztem h fáradt vagyok, utána levert voltam sokszor, semmihez nem volt kedvem, és idővel a szexhez se, pedig a páromat imádom, és szuper minden. meegnyugtató h nem csak én vk ezzel így. én most külföldön vagyok de amint hazamegyek el fogok menni orvoshoz és egyszerűen elmondom h ez van, vagy adjon másikat, vagy abbahagyom, mert tuti ez váltotta ki.úgyh szerintem ő is menjen el orvoshoz lehet h nem passzol neki a gyógyszer, mert van ezerféle és mindenkinél más mellékhatás jön ki.
2008. okt. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes megpróbálni, hogy elhagyja a gyógyszert. Nálunk is tönkrevágta szexet, de hát ez volt az utolsó amire gondoltam, hogy a gyógyszer miatt van. soha el nem kezdem szedni, ha tudom. Mióta abbahagytam megint olyan vagyok, mint egy vérbeli k....a férjem örömére XD LOL.:)))
2008. okt. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!Örülök,hogy csak van erre is megoldás!Már teljesen el voltam keseredve,mert próbáltam megbeszélni vele ezt a dolgot(hangsúlyozom,hogy pontosan tudom milyen fáradtnak lenni)de hogy állandóan,akár dolgozik,akár nem mindíg fáradt,és mivel csak hétvégén van szeretkezés,ezért ilyenkorra összeszedi magát,hogy ha már hétköznap nem volt semmi,akkor hétvégére legyen már valami,de ezt is csak azért,mert szerintem nem akar megbántani.Nameg gondolom hétvégére már ő is kilehet éhezve,és olyankor legyőzi a gyógyszer hatását.Még volna az a kérdésem,hogy hogyan is beszéljem meg vele,hogy tegye le ezt a Milligest fogamzásgátlót?Mielőtt írtam volna ide a fórumra,próbáltam rávenni,hogy váltson másik gyógyszerre,vagy tegye le és majd használunk óvszert,vagy stb,de nem sikerült.Akkor hogyan vegyem rá mégis?Köszi mégegyszer a válaszokat!
2008. okt. 9. 22:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! Mikor én abbahagytam emiatt a gyógyszert, én beszéltem orvossal, és azt mondta nekem, hogy nagy valószínűséggel a másik is ilyen hatással lesz rám, én pedig nem akartam már kísérletezni. Nekem amúgy más problémát is okozott is a gyógyszer, úgyhogy én többet nem szedem ezt a szart. Nuvaringgel védekezünk. Az, hogy hogyan mond meg neki, ez igazán nem lehet probléma, hiszen közös érdeketek a megoldás, és abszolút nem ciki. Megmondod neki, hogy olvastál róla, hogy van ilyen, hogy a gyógyszer lenyomja a libidót, mi lenne ha máshogy védekeznétek. Ha ő is akarja a megoldást, akkor biztosan hajlani fog rá. Próbáld rábeszélni a nuvaringre ( hüvelygyűrű) nekünk teljesen bevált, az óvszer macerás, a többi módszer pedig eléggé bizonytalan a számomra.

Sok sikert ,csak ügyesen

2008. okt. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszotok!Nos sikerült megbeszélnem vele,bár maceráns volt,de végül is szép nyugodtan megbeszéltük,és a mostani utolsó levelet beszedi,aztán abbahagya a szedését,és meglátjuk lessz-e változás...Bízom a sikerben,eztán már ha összejön,akkor kell meggondolni a védekezés módszerét.Valószínű az óvszernél maradunk...Egyikőnk sem hajlik semmi speciális orvosi beavatkozásra.Tudom,hogy az óvszer nem a leg biztonságosabb,de én és barátnőm sem bánnánk meg,ha esetleg besikerülne a gyermek,na és viszont csak egy hátrány végett nem lenne jó,hát az anyagi háttér megléte nélkül.De szeretnénk összeházasodni,gyermeket-családot alapítani együtt,ezért is kértem a segítségeteket,mert számomra és b.nőm számára sem egy rövidtávú kapcsolat!!!!Köszönöm a segítségeteket!Rendesek vagytok! :-)
2008. okt. 12. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!