Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak olyan férfiak, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan férfiak, akik kimondottan náluk magasabb nőt keresnek, illetve fordítva, nők, akik náluk alacsonyabb férfit?

Figyelt kérdés
Tehát nem arra gondolok, hogy "nekem teljesen mindegy a másik magassága" meg "ha a személyisége megfog, elnézem a hiányzó centiket", hanem akiknek ez tényleg egy kritérium, ahogy fordított esetben gyakran látható.

#ruthlytton #paulhanlon #rumford
2020. júl. 21. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
170 vagy afelett keresek, többszörösen vonzóbb számomra. nincs gond az 160-asokkal sem, exeim jelentős része ilyesmi magas volt, de ez a kézlegyintés-jellegű kompromisszum volt részemről.
2020. júl. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, lemaradt, férfi vagyok, 190
2020. júl. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Régi vágyam egy igazán magas nő, mondjuk úgy 185-től felfelé. Én amúgy alacsony vagyok😃. Jó nagy cicikkel😄
2020. júl. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tegnap az utcán találkoztam egy magas szőke nővel. Én 184 cm vagyok, de ahogy elment mellettem (megelőzött) úgy láttam, hogy velem egyforma magas, vagy egy-két centivel magasabb. Teljesen lapos sarkú sportcipő volt rajta, úgyhogy ez semmit nem befolyásolt. Gyönyörű hosszú combjai voltak és a feneke is jó volt. Az arca kevésbé volt szép.
2020. júl. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
#3 jelen 😂 bár nem vagyok szingli
2020. júl. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
170 cm magas férfi vagyok, és sosem kerestem magasabb barátnőt, sőt, próbáltam alacsonyabbat, mégis valahogy úgy alakult, hogy az előző komolyabb kapcsolatom, meg az azutáni rövidebb ismerkedésem is magasabb nővel volt. :D
2020. júl. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1.84 vagyok, szívesen fogadnám egy magasabb, nagy lábú nő közeledését.
2020. júl. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!