Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy csak addig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy csak addig vagyok odáig egy fiúért, amíg nem érdeklem? Amint érdeklek valakit, rögtön lerázom, és nem foglalkozok vele. Többi lent 22/L

Figyelt kérdés
Mindig az törtênik velem, hogy amikor megtetszik egy fiú, és teljesen odàig vagyok érte, csak addig van ez, míg be nem vallja, hogy tetszek neki, többet akar, próbáljuk meg stb...ilyenkor teljesen kiszeretek belőlük, és nem érdekelnek. Mitől van ez? Miért szaladok el ilyenkor? Miért van az, hogy ha valaki, akibe egyik nap még teljesen bele vagyok zúgva szerelmet vall, màr aznap vagy másnap lerázom, és nem foglalkozok vele, kiszeretek belőle? Amint közeledni akar felém valaki, undorodok tőle, alig várom, hogy leálljon. Mi a baj velem? Ne értsetek félre, nem akarok játszadozni a fiúkkal. Sokszor hittem azt, hogy ha pl álmaim szerelme viszonozza az érzéseimet, boldog leszek vele, de pont az ellenkezője történik...megunom...nem akarok már beszélgetni vele, nem akarok semmit se tőle. Sose fogom így megtalálni az igazit? 2 éve fülig szerelmes voltam egyik haveromba. Mikor randira hívott, azt se tudtam mit vegyek fel, annyira izgatott voltam. Nagyon örültem. De randi utàn mikor hazaértem...semmi érzés...semmi. Nem voltam boldog. Nem kerestem màr a társaságát, nem akartam többet mint barátság, pedig tőle mindent megkaphattam volna.

2020. júl. 21. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert érzelmileg még valóban tini vagy.
2020. júl. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudtam kötődni egy fiúhoz se.
2020. júl. 21. 21:38
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert még éretlen vagy. Idővel reméljük azért felnősz a dologhoz
2020. júl. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem értékeled magad eléggé, és nem ők maguk vagy szerelmük kell, hanem csupán a visszajelzés.
2020. júl. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem a megfelelő fiúkba zúgsz bele. Legközelebb tedd fel magadnak a kérdést: ha ez a pasi belém szeret, és én leszek a mindene, akkor még kelleni fog?
2020. júl. 22. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Amikor bevallják hogy tetszel nekik megkapod a validációt, ezért pedig úgy érezheted hogy a másik fél kevésbé értékes mint te vagy, mert ha már ők szeretnének valamit tőled, tudat alatt azt érezheted hogy te vagy az értékesebb fél.

Az emberek alapvetően vonzódnak az olyanokhoz akiket maguknál értékesebbnek tekintenek.

Másrészt a túlzottan ragaszkodó emberek is ezért lehetnek kevésbé vonzóak, neked pedig már ez a tetszés megvallása is ragaszkodásnak érződhet, még ha ez nem is tudatos tőled.

A helyedben én megpróbálnám tartani a kapcsolatot, talán tudnál kötődni valakihez ha ezek után is megpróbálnál időt szánni a másikra.

Ha ez sem működik, akkor közöld velük hogy nem érdekelnek már, úgy korrektebb és próbálkozz másokkal.

2020. júl. 22. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!