Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként mi a rosszabb?

Figyelt kérdés

2020. júl. 23. 21:59
A kérdező szavazást indított:
Ha a férfiak csak kihasználni akarnak
Ha még azt se
45 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Mi a jobb? Ha csak azért foglalkoznak valakivel, hogy becsapják, vagy ha nem is foglalkoznak vele?
2020. júl. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Férfiként én is ezen gondolkodtam sokat. Oké, hogy sokan panaszkodnak, hogy 1 év után megcsalta, vagy 2 év után elhagyta. De volt 1 év jó kapcsolata, sok élménye. Én meg 30 felett is ott tartok, hogy egy igazi randira sem tudtam elmenni senkivel. Max ilyen "vegyünk 1 kenyeret, van 10 percem elkísérhetsz" dolgok voltak, ami nagyon távol áll bármilyen romantikától.
2020. júl. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Azért ha megengeditek férfiként szólnék hozzá.

Az sem jobb érzés mikor azt érzed csak egy élő vibrátor vagy, mert a nő nem akar többet, de te igen.

Kb hasonlóan érezhetnek a nők mikot tudatosul bennük hogy csak szexre kellettek.

A másik dolog pedig hogy mindenki arra vágyik ami épp nincs az életében.

Igen , van olyan nő aki azt mondja hogy neki mindegy ki csak legyen egy férfi egy éjszakára. És szomorú ha nincs már jóideje jelentkező. Ugyanez férfiaknál is...

2020. júl. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem az akit 40-esként lecserélnek nőként, aztán se gyerek, se család, és kajtatni pasik után, hogy valaki ráböffentsen.
2020. júl. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%
Ez a "férfiak csak kihasználni akarnak" nekem kicsit fura. Ha csak szexre kellettél, és az a szex jó volt, akkor nem voltál kihasználva. Hogy te ennél többet szerettél volna, az más kérdés. Ha az a szex olyan volt, hogy bár inkább ne lett volna, akkor ez a rosszabb verzió.
2020. júl. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%

#5 A gyengébbek kedvéért, akkor van szó kihasználásról, amikor a pasi hazudik s eljátsza, hogy többet akar, azt hazudja, hogy párkapcsolati céllal van együtt a nōvel.


Önmagában semmi gáz nincs abban, hogy a pasi szexet akar, de az ilyesmit akkor ōszintén, tiszta lapokkal kell kezelni, s jó esetben olyan nōvel kezdeni, akinek hasonló szándékai vannak s ōt is vonzzák az egyéjszakás kalandok.

2020. júl. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%

Mindkettőt tapasztaltam már, nagyon sokáig azt, hogy "még azt sem", és most is épp ez van egy jóideje. Aztán egyszer volt egy kihasználásos sztori, ami sok szempontból nagyon durva volt, 4 éve történt, és még mindig nem tudtam túltenni magamat rajta, a mai napig gondolkozom azon, hogy pszichiátriára kéne mennem, annyira mély nyomot hagyott bennem.

Ha még szexre se kell az ember senkinek, az eléggé tönkrevághatja az alapból nem létező önbizalmát, és elég szar érzés, amikor a barátnőid meg naponta más pasikról beszélnek, hogy kikkel mik történtek. Viszont mégis a kihasználást mondanám rosszabbnak, mert az sokkal intenzívebben fáj, akkor összetörik a szívedet, és csalódsz egy olyan emberben, aki neked a mindened volt, de te neki egy senki.

2020. júl. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyébként sokszor a nők is kihasználják a férfit, csak másképp. Főleg a "kell egy érzelmi szemetesláda" vagy "egotuning, hogy magabiztosabban felszedjem azt a pasit aki nem te vagy" és hasonló játszmák. Nem csak testileg vagy anyagilag lehet kihasználni valakit, a barátzónázós nők pl. lelkileg vágják tönkre akaratukon kívül a férfiakat. Ez a "Javítsd meg a kocsim amíg szexelek az autószerelő párommal aki ugyan annyira lesz_r, hogy nem javítja meg nekem, de jó vele a szex, te meg olyan aranyos vagy." szintű dolgok. Sok nőnél sajna tapasztalat.
2020. júl. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!