Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakori hogy egy valóban szép lánynak nincs párja/valakije(akivel összejár)?

Figyelt kérdés
A környezetemben akikről tudok mindig van barátja egy szép lánynak , ha szakítanak rögtön van tucat jelentkező és napokon belül újra foglalt. Amelyiknek nincs hivatalosan azoknak van egy lazább vmi Fboyyal amíg nem talál komolyat

máj. 13. 07:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de nekem nem kellene olyan nő aki 2 nap alatt már mást hív élete szerelmének. Bajos fejben.
máj. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez igaz
máj. 13. 07:59
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
Nekem van ilyen csaj a környezetemben, aki nemcsak szép, hanem ilyen téren is elég normális. Komoly kapcsolatot keres, és amennyire ismerem a múltban sem erre utazott, hogy legyen valakije, pedig szerintem sorban álltak nála, mint ahogy most is. Ez nem azt jelenti, hogy válogatós, vagy hogy magasan van a mérce, az előző párja sem volt extra. Ő egy mély, és komoly kapcsolatot keres, ez pedig nem jön azonnal, de ő meg nem fog emiatt alkalmiba belemenni.
máj. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Lányra gondolok kérdésben, mert nőben (30+) felett már akad hogy nincs állandó kapcsolatban
máj. 13. 08:26
 5/16 anonim ***** válasza:
67%
Nem jellemző, ha tényleg szép, vonzó fiatal lány és relatíve hosszú időn át nincs senkije (6+ hónap), akkor biztos, hogy baj van a fejével, vagy ő utasít el mindenkit vagy őt dobják, amint picit is jobban megismerik.
máj. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Az, hogy nincs párja eléggé gyakori lehet, sokan, főleg egy hosszabb kapcsolat után inkább csak alkalmi szexet keresnek, nem vágynak az eköteleződésre. És tegyük hozzá, hogy egy szép nő ezt könnyen megteheti, konkrétan egyszerűbb neki találnia valakit egy gyors menetre, mint egy átlag férfinek pizzát rendelni.

Nem olyan régen volt szerencsém ezt élőben is látni. Relatíve szép csaj éppen szakított a pasijával (mindketten ismerőseim), az este végére a csaj már valami random gyerek nyakában lógott, úgy falták egymást...

máj. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igen ezt mondom ha egyedül is vannak, testileg van aki rendezze őket
máj. 13. 11:29
 8/16 anonim ***** válasza:
36%
Nekem az ismerős körömben egy van akire tényleg azt mondom, hogy nagyon extra külsőre. Naggyából 5 éve lett vége a párkapcsolatunknak, és azóta senkije nincsen, mert nem jár bulizni, meg nem is komálja azt, hogy a részeg faszik hívják lakásra kefélni. Mostanában azt szokta, hogy egyedül megy kávézni, enni meg ilyesmik, hátha odamegy egy helyes srác, és nem mondom, hogy külsőre túl nagy igényei lennének és emiatt kicsit meglepő számomra.
máj. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Biztos vannak még olyan férfiak akiknek van annyi önbizalmuk hogy ilyen nőkkel foglalkozzanak, engem abszolút nem érdekelnek. Közel nem ér egy nő annyi erőfeszitést csak azért mert szép amennyit páran beletesznek, igazából ha senki sem foglalkozna velük letörne az egójuk és megtanulnának a földön járni.
máj. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nekem mindent megér egy szép lány
máj. 13. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!