Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pénz nélkül átlagos középkorú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénz nélkül átlagos középkorú férfiként átlagos melóval tényleg nem lehet már ebben az országban társkeresőn nőt találni párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Pénzt úgy értem fizu van de megtakarítás szinte semmi a számlák bevásárlás elvisz mindent.
máj. 13. 09:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
Nem, mert mindenki több élményre vágyik és nem munka és otthonülés kombóra.
máj. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
De megismerkedik két ember utána is minden kapcsolatban ez van széthajtják magukat melóban fáradtak kevés a pénz hétvégén túlóra és örülnek ha az asszony vasárnap ebédet főz.
máj. 13. 09:49
 3/20 anonim ***** válasza:
68%
És az igényeid mik a nő felé? Gondolom átlag feletti nőt keresel
máj. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Átlagos nőt keresek.
máj. 13. 09:50
 5/20 anonim ***** válasza:
72%
Ha a számlák és bevásárlás visz mindent, inkább munkahelyet kellene váltanod, nem párt keresned. Erre nem lehet jövőt alapozni.
máj. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%
Jól látod kérdező, esélyed sincs a mai világban.
máj. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%
Nekem nem sikerült, de nem a pénz miatt, hanem mert nem nézek jól, nem vagyok vonzó személyiség az ellenkező nemnek.
máj. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
18%

Ne viccelj már, én se vagyok tehetős mégis van barátnőm mindig. Még csak társkereső se kell hozzá.

Van akit a teveclubról szedtem fel. XD

máj. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
36%
Teveclubon egyszer én is ismerkedtem :D
máj. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Na ugye, erről beszélek.
máj. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!