Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen, Badoon mi az oka,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen, Badoon mi az oka, ha a férfiakkal egyezés van, mégsem ír utána rám?

Figyelt kérdés

Én ilyenkor azt gondolom, hogy hirtelen kép alapján tetszettem, később megnézik az adatlapom és nem jön be, amit rajta látnak, ezért már nem is írnak rám.

Vagy csak ők is azt várják, hogy én írjak előbb?



2020. júl. 24. 13:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik, írjál te. Nem mindegy?
2020. júl. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Hát, valami nem stimmel, biztos én vagyok ocsmány, de én meg pont azt tapasztaltam, hogy a lányok nem írnak vissza. 10-ből jó, ha 2-3 visszaír. Mindegy, hagytam is a Tindert, inkább élőben ismerkedem, nagyságrendekkel több sikerem van.
2020. júl. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
A férfiak egy része minden létező nőt jobbra húz és utána szelektál.
2020. júl. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%

A Tinder és a Badoo egy nagy húspiac, ahogy a #3-as is írja, semmit nem olvasnak el csak húzzák a profilokat ész nélkül jobbra kép alapján. Utána ahol match van elolvassák és írnak annak akiről azt gondolják hamarabb meg lehet dönteni. S van köztük számos troll, kamus is.


Egyébként miért azokkal foglalkozol akik nem írnak? Inkább azokra koncentrálj akik igen!

2020. júl. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

"Egyébként miért azokkal foglalkozol akik nem írnak?"


Mert felizgult, hogy egy überjó pasi jobbra húzta.

2020. júl. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Csak érdekelt, hogy érdemes-e várni rá, vagy tényleg jól gondolom-e és egyszerűen kiestem a szűrőn. :)


Egyébként nyilván írok annak, aki ír, főleg, mivel alig van bármi egyezés. :D

2020. júl. 24. 13:58
 7/15 A kérdező kommentje:
Nagyon tévedsz, mert kb. jó, ha 50-ből egy pasik jobbra húzok, pont azért, mert Tinder tele van díszhuszárokkal...
2020. júl. 24. 13:59
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Nekem már megvan a párom, azért nem írok rá senkire.🙂
2020. júl. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%
Mit vársz? Most komolyan kérdezem! Hogy lehet egy ilyen helyet komolyan venni, ahol minden percben 2-3 új ismeretsége lehet. Olyan ez, mint amikor karácsonykor a kisgyerek elé szórnak 15 játékot, majd szerencsétlen felugrik fél óra múlva, és sírva mondja hogy mind unalmas és rossz. Na ez van az ilyen oldalakon is. Én sajnálom a mai párkeresőket, főleg hogy mindent kizárólag a gyors szex ural.
2020. júl. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is vannak matcheim csajokkal. Vagyis "kölcsönös vonzalom" viszont eléggé gyakran nem írok rájuk (most már)


A nők többsége tényleg csak dísznek van fent társkereső oldalakon. Eszük ágában sincs se visszaírni se talizni se randizni. Még régen lelkesen mindenkinek írtam meg igyekeztem vicces/kreatív érdekes lenni de...


A másik hogy annyira unalmas hogy mindig mindent a pasitól várnak el ismerkedés során. Meg sosem értettem hogy miért nem lehet egy egyszerű "szia"-val ráköszönni a másikra miért kell a fejem tetejére állni csak hogy egyáltalán valaki szóba álljon velem pláne akivel már elve kölcsönös matchben vagyok.


Mind1 lényeg hogy totál unalmas/lapos és egyhangúak a nők. Ők mindent elvárnak de szinte alig tudnak valamit nyújtani és semmit sem képesek tolerálni egy kicsit sem.


Másban meglátják a szálkát de magukban a gerendát sem. Ha van netán van tali a nagy világi ritkaságban akkor is az első egyben az utolsó is. Tényleg nagyon unalmas az egész...


30f

2020. júl. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!