Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A komoly kapcsolatot kereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A komoly kapcsolatot kereső nők Tinderen az értelmesnek és komolynak tűnő férfiak legjóképűbb felső 5-10 %-a közül válogatnak?

Figyelt kérdés
2020. júl. 13. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:
37%

Nem. Csak simán a "legjóképűbb felső 5-10 %" közül válogatnak. Pont nem érdekli őket, hogy a pasi mennyire tűnik komolynak vagy értelmesnek. :D

Ha meg tud szólalni és nem kő bunkó, akkor mehet is a randi és a többi, aztán pedig panaszkodnak, hogy nincs egy normális férfi sem.

2020. júl. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem kell Tinderen fennlenni, nem kell ezzel a torz lelkületű világgal foglalkozni. A Tinderből kiindulni legalább olyan rossz, mint a gyakoriból vagy a Reddit-ből.
2020. júl. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

És ilyenkor jön az, hogy minden férfi hibás, mert egy-két alfahím megdugta őket, aztán kidobta a nőt, mint a használt rongyot?


Ezek szerint saját magukból csinálnak hülyét a nők. Nem sok esze van a többségüknek.

2020. júl. 13. 12:02
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
B+. Én 3 napig a strandon voltam a családdal, és egy kezemen meg tudtam számolni, hogy mennyi csinos nőt és jóképű férfit láttam. A másik dolog meg az, hogy aki insta modellekről álmodozik, az meg is érdemli a sorsát.
2020. júl. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én olyan 15-20% körül vagyok (mármint a második decilisben a tízből) jóképűségre, bőven nem a felső 5-10%-ban. De nekem is vannak sikereim, szoktam tetszeni csajoknak és gyakran előfordul, hogy egy helyes lánnyal megtaláljuk a közös hangot.
2020. júl. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A Tinderen soha nem keresnék komoly kapcsolatot.
2020. júl. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
Jajj, már megint ez "a ronda fiúk olyan rendesek" hazugság.
2020. júl. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%
Hidd el, ez a nőknek tökéletesen megfelel ez így. Nekik 100x fontosabb, hogy egy rendkívüli férfival szexelhessenek, akár csak egyszer, minthogy egy átlagos, uncsi pasival legyen kapcsolatuk. Az utóbbival ráérnek foglalkozni, amikor a szüléshez meg gyerekneveléshez kell találniuk egy szponzort, azoknak úgy sincs más választásuk, mint hogy várjanak. Addig meg úgy vannak vele, hadd éljék ki magukat a legjobb pasikkal.
2020. júl. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!