Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen, Badoon mi az oka,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen, Badoon mi az oka, ha a férfiakkal egyezés van, mégsem ír utána rám?

Figyelt kérdés

Én ilyenkor azt gondolom, hogy hirtelen kép alapján tetszettem, később megnézik az adatlapom és nem jön be, amit rajta látnak, ezért már nem is írnak rám.

Vagy csak ők is azt várják, hogy én írjak előbb?



2020. júl. 24. 13:24
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Pedig igazán nem várok sokat, nekem is elég egy egyszerű szia, hogy tudjam, érdeklem-e egyáltalán. Régen letettem arról, hogy frappáns nyitószöveget várjak el, mert igazatok van. A sok csalódás után, én sem venném a fáradtságot többre. Aki akar, erre is ugyanúgy válaszol.


De köszönöm, hogy írtál.

2020. júl. 24. 21:15
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

10-es voltam...


Hát akkor köszönd meg a többi női társadnak akik kiégették annyira a pasikat hogy sokan már azt sem feltételezik hogy egyáltalán visszaírnak rájuk ezért már kezdeményezni sem kezdeményeznek sokan mert feleslegesnek találják. Vagy mindenkit jobbra húznak/bejelölnekk.


Ilyenkor csak a hozzád hasonlókat sajnálok aki talán tényleg a társkeresés miatt van fent egy ilyen oldalon és nem irreálisak az elvárásaik. Sok nő amúgy évek óta fent van vagy 6 millió matchel a háta mögött és mégsem felel meg nekik senki... Az ilyenre meg már nem lehet mit mondani...


Remélem a férfi oldalt sikerült valamennyire bemutatnom.


Neked viszont sok sikert kívánok.

2020. júl. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
(helyesírási hibákért bocsi de telóról voltam)
2020. júl. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mert kép alapján még megmozgatod őket, aztán jön a match, az ember megnézni már jobban kiaz, aztán csak annyi van kint, hogy "traveladdict", meg pálmafák, meg gyökér emojik. Azokkal nehéz mit kezdeni.
2020. júl. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Ebben az a furcsa egyébként, hogy én mindig megnézem az adatlapokat is, sosem döntök pusztán kép alapján (persze, ahol lehet, mert van más is).

Az én adatlapomon semmilyen hashtag, emoji és egyéb marhaság nincs kint. Egy közeli, két egész alakos kép, mindig frissek... Semmi utazós háttér, semmi extra, csak én, plusz az adatok rólam normális mondatok formájában.


Főleg egy Tinderen, ahol amúgy is elég kevés adat van, mennyibe telik előre megnézni? Na mindegy, ebből is látszik, hogy nem igazán nekem való, de hát reménykedik az ember...

2020. júl. 25. 07:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!