Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen anyagi háttérrel kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen anyagi háttérrel kell rendelkezni ha olyan nőt akarok mint az influenszer Farkas Timi?

Figyelt kérdés
2020. júl. 8. 20:54
A kérdező szavazást indított:
> 300 000 havonta
300 és 500 000 között
500 000 és 1 000 000 között
1 000 000 <
38 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Komoly anyagi forrásokkal kell rendelkezni, bármilyen 18-25 éves insta csajt akarsz.
2020. júl. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%

#1 vagyok


Csakis kizárólag prémium dolgokban gondolkodhatsz minden tekintetben. Prémium éttermek, ruhák, nyaralások, hobbik, stb. Szerintem oda az 1 millió nettó is kevés inkább duplája. Abból talán.

2020. júl. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Hellmano ***** válasza:
92%
Megnéztem most direkt ki ez az említett csaj... ronda szívlapátszájú egyed :D Ehhez nem kell semmi extra ennél ezerszer szebb lányok vannak, akik ha van egy normális állásod szívből tudnak szeretni.
2020. júl. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

Szia Timi!


Ennyire nincs követő, hogy itt, és így kell reklámoznod magad?

2020. júl. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Nekem is rá kellett keresnem ki ez, de azt kell, hogy modnjam ez egy teljesen átlagos csaj, semmi extra. A legtöbb mai 20 év körüli csaj pont így néz ki. Ezeknek elég fizetji avalami piát a buliban aztán kész. Szóval mondjuk 10 ezerért simán megfekteted.
2020. júl. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%
Elég nagy ri.banc, minél több van annál jobb. 23F
2020. júl. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem inkább kondizzál. Egyszer láttam egy videót amiben tömzsi pasikra mondta hogy jók.
2020. júl. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%

Semmit nem adnék érte.

Inkább egy szegényebb nőt és arra költenék mind már alapból egy ri*ire

2020. júl. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
33%

Elég sok pénz kell, mert híres és megkaphat jól kinéző, pénzes pasikat is.


Amúgy nevetséges, hogy a kérdező feltett egy kérdést és olyan válaszok jönnek, hogy "húezrondanemkéne". Az ugye leesett, hogy ti még egy egyszerű kérdésre sem tudtok válaszolni, ami valószínűleg ennek a csajnak megy?

2020. júl. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
Én ennek a beteg feltűnési viszketegségben szenvedő embernek semmiféle anyagi hátteret nem lennék hajlandó biztosítani. Ez egy átlagember, 2 kiló vakolattal, aki azt hiszi ha videókat készít magáról (vszínű másra nem is képes, max húzni az idióta száját mindenre), akkor ő egy frankó ember lesz. Hát nem. Egy fillért nem ér az "infulencer", az "instaönimádó", vagy épp a tiktoktuk önfényező sem. Ezek proli emberek többségében, jó kis nárcizmussal fűszerezve. Én személy szerint kerülöm őket, mert csak hátrányod lehet belőlük. Tudásuk nincs, igényük maximális. Meghagyom másnak :)
2020. júl. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!