Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem divat már a felesbe fizetés a randikon meg utána sem?

Figyelt kérdés
Felmentem kicsit a csajokespasik.hu társkeresőre, már haldoklik az oldal, alig vannak rajta (régen sok lánnyal randiztam onnan, már tizede sincs fent, csak a képük maradt kint). Vannak csúszkák, hogy randikon ki fizet. Megnéztem 28 lánynál ezt a csúszkát, ami 5 sávos, ugye vagy a lány fizet mindent, vagy kicsit többet, vagy felesbe, vagy a pasi kicsit többet, vagy a pasi teljesen. Ez az 5 sáv van. Na most 28 ból 24 volt teljesen a jobb szálén, h a pasi fizet mindig mindent. 1 volt ott, hogy a pasi többet, és csak 3 a felesbe. Akkor ha ezt a legtöbb nő így gondolja, akkor ezen az oldalon miért szajkózza minden nő, hogy felesbe kell fizetni? Vagy a gyk-s nők mindegyike abba a ,,3,,-ba tartozik, mint a taglalt oldalon lévő 3 nő?
2020. júl. 28. 16:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
17%

Tényleg nem divat. Szeretik hangoztatni, hogy már pedig felesbe fizetnek, de a lótúrót.

Elvárják, hogy a másik fizessen. Volt olyan 2 csaj randizott és még ott is a feminimebb rá se nézett a számlára:D

Ennyit az egyenlőségről:D

2020. júl. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
szörnyű. Persze én szoktam főleg fizetni, randikon majd mindig, de ahányszor szívtam már...Volt nem egyszer, hogy bőkezően fizettem, 4-5 randin keresztül, vittem moziba, meghívtam vacsorára, pezsgőt vettem. Aztán 5. randin mondja, hogy már az elsőn sem érzett semmit, meg idő közben megismerkedett mással. ÉS nem egyszer volt már ilyen.
2020. júl. 28. 16:41
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én a magam nevében tudok beszélni: igyekszem úgy intézni a dolgokat, hogy felébe jöjjünk ki. Az első randin a párom fizette a vacsit, de utána a sütit és a kávét én. Utána is ez maradt a tendencia: egyszer ő, egyszer én. Ha mondjuk ő jóval többet fizetett, akkor a következő két alkalommal én, hogy kB feles legyen a dolog, de nem fillérezgettünk soha. Azóta csináltunk egy közös revolut számlát, mindketten teszünk rá egy fix összeget és abból megy minden közös program és közös bevásárlás.
2020. júl. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
Sosem volt divat
2020. júl. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg nem divat, az egyszer én fizetek egyszer ő, az a legjobb szerintem.

Tököm fog ott felezgetni 4 gombóc fagyin.

Még nagyobb tételek esetén is pl egyik állja a benzint, a másik a szállást, stb. Kb hogy felesbe jöjjön ki.

2020. júl. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Mindig a férfi fizet! És az a buli hogy egy réteg aki 20 éven at fizet minden randit a nőknek , és egyik sem össze vele. 😀
2020. júl. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Elég ciki lenne ha a fagyit meg egy ásványvizet elfelezném a margitsziget kellős közepén.
2020. júl. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
43%
A 40-es korosztályt erősítve, nekem általában sikerült kifogni mindig olyan nőt aki önérzetesebb és nem várja el tőlem, hogy mindent én fizessek. Pl mikor cirka 15 éve megismertem a mára már exemet, ő megszokott kérni, hogy menjek érte a munkahelyére, és adott is ilyenkor bele a tankolásba, pedig nem kértem rá. De a mostani barátnőm is akivel lassan 1,5 éve vagyok, de nem lakunk együtt, ő is olyan, hogy ha megyünk a kettőnk gyerekeivel fürdőzni, és pl az én kocsimmal megyünk, akkor ő fizeti a belépőt. Én meg utána a kaját, és így kb egálban vagyunk, de persze nem fillérezzük ki. Ő különben ehhez mindig is ragaszkodott, és hangoztatja, hogy nem akar kihasználni.
2020. júl. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Minek fizetsz ilyen sok mindent kérdező az első randikon?


"vittem moziba, meghívtam vacsorára, pezsgőt vettem"


Mi van? Miért vagy balek? Én az első néhány randin a nőket maximum beülős helyekre viszem ezt-azt meginni, ahol borravalóval együtt se hagyok ott 5000 forintnál többet, de inkább 2-3 ezer a jellemzőbb. (Vidéki nagyváros, nem Pest.) Abszolút felesleges ennyi pénzt ráköltened a nőkre a randikon. Nem ettől fogsz tetszeni egynek sem.


A barátnőmmel úgy nézett ki az első randink áprilisban a lezárások idején, hogy egy dohányboltban vettünk 1-1 üdítőt és elmentünk sétálni, aztán később leültünk egy parkban. Ez egy szélsőséges eset, de ilyen is van. Viszont abszolút rajtad múlik, hogy ne költs sok pénzt feleslegesen.

2020. júl. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez nem egy randi alatt volt, hanem 4 vagy 5. Mindig mást vettem neki több ezer ft értékben. Pl egy mozi 2 főre 5 ezer, meg a kóla, popcorn, stb. Összejön azért az 5 randin a -40 ezer ft. Aztán a következő nővel is. Nem buli annyira, legalább egy csókot kaptam volna.
2020. júl. 28. 18:34
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!