Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem divat már a felesbe fizetés a randikon meg utána sem?

Figyelt kérdés
Felmentem kicsit a csajokespasik.hu társkeresőre, már haldoklik az oldal, alig vannak rajta (régen sok lánnyal randiztam onnan, már tizede sincs fent, csak a képük maradt kint). Vannak csúszkák, hogy randikon ki fizet. Megnéztem 28 lánynál ezt a csúszkát, ami 5 sávos, ugye vagy a lány fizet mindent, vagy kicsit többet, vagy felesbe, vagy a pasi kicsit többet, vagy a pasi teljesen. Ez az 5 sáv van. Na most 28 ból 24 volt teljesen a jobb szálén, h a pasi fizet mindig mindent. 1 volt ott, hogy a pasi többet, és csak 3 a felesbe. Akkor ha ezt a legtöbb nő így gondolja, akkor ezen az oldalon miért szajkózza minden nő, hogy felesbe kell fizetni? Vagy a gyk-s nők mindegyike abba a ,,3,,-ba tartozik, mint a taglalt oldalon lévő 3 nő?
2020. júl. 28. 16:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
De minek jutsz el 5 randiig olyan emberrel, aki lehúz? :D legalább annyi eszed lenne, hogy 2-3 randi után csak sétálni mész vele...
2020. júl. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Mondta a csaj, hogy na úgy elmennék ide vagy oda. Ugye ilyenkor reménykedik az ember, hogy nem a másik belébe fizet ingyé.
2020. júl. 28. 18:39
 13/19 anonim ***** válasza:
91%
Csak kihasználnak mert látják kapkodsz minden lehetőség után mert szarul nézel ki.
2020. júl. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Csak átlag vagyok, nem mindenki születik vonzónak. De úgy gondolom, aki kihasznál, azt majd a sors megbünteti, csak mert jó lelkű vagyok.
2020. júl. 28. 19:38
 15/19 anonim ***** válasza:
51%
Bünteti a szart. Megtanulhatnád hogy az élet nem mindig igazságos. De ne legyél balek. Ha a csaj 2-3 randi után azt mondja, hogy elmenne ide meg oda, akkor simán meg kell mondani neki, hogy oké, de most ő fizet. Ha erre azt mondja, hogy akkor mégse, akkor felesleges tovább ismerkedni vele.
2020. júl. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, kinél mi van. Tőlem, ha a felénél többet várnának el vagy nem hívnának meg, szarnék az illetőre magasról, mert egy szarrágó bunkó.


Ennek ellenére a párommal (lassan férjem) az én lakásomban lakunk, amennyivel többet ő ad a kajába/rezsibe, annyival többet én teszek a közös megtakarításainkhoz. A házimunka is ugyanúgy 1:1 arányban mozog, nagyjából ugyanannyit is keresünk. Ilyen is van, de ezt ki kell érdemelni. Például azzal, hogy minden másban is megvan az 1:1 arány.



A normális emberrel kell randira menni és azok közül sem sokkal. Akkor nem kell trógerkedni az anyagiak miatt, ennyire egyszerű.

2020. júl. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
vagy nem hívnának meg az első randikon*
2020. júl. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
menjél sétálni velük akkor.. az ingyenes.
2020. júl. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincs pénzük és utálják az egyenlőséget is. Én az elején fizettem nőnek a randikon de elegem lett belőle már ő is fizetett párszor. Mellesleg elnézve a volt gimis osztálytársaimat ők olyan szakokra mentek az egyetemen, hogy örülhetnek ha minimálbérét dolgozhatnak valahol, nincs pénzük nekik ilyesmire se.
2020. júl. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!