Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon zárkózott és félénk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zárkózott és félénk vagyok. Sosem lesz csajom?

Figyelt kérdés

Szociális fóbiával küzdök, introvertált személyiségem van. Sajnos ezzel alapból hátránnyal indulok lányokkal való ismerkedés terén. Kezd már elegem lenni a szingli életformából... 23 éves vagyok, nem nagyon merek megszólalni élőben, neten próbálkoztam, de mindig kudarcot vallottam...

Úgy érzem, nincs esélyem már barátnőt szerezni, túlságosan zárkózott vagyok, egy rakás szerencsétlenség. Tudnátok tippeket adni, hogy mit tegyek? Elegem van az életből.



2020. júl. 29. 04:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Igen tudok. Le lett szavazva, pedig igaza van aki azt mondja higy először a fóbiádon kellene dolgozni. Felejtds el a netet, vagy legalábbis a neten való ismerkedés egy darabig. Mert egy barátnőt az életben kellene megtartani. Ugyan hogy tudnád lefoglalni a barátnődet a valóságban ha ennyire elhatalmasodott rajtad a fóbia? Hogyan mennétek randira? Nem mondhatod neki higy bocs de menjünk már hozzám mert félek. Azon nyomban ott fog hagyni. Ezért a legfontosabb az hogy a szociális fóbiádat legalább enyhítsd, hogy tudjál az életben is kapcsolatot teremteni. Ha kell menj pszichológushoz. Ha nincs pénzed rá a nélkül is tudsz javulás elkérni, de ahoz akarnod kell.
2020. júl. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem addig hagyd a lányokat amíg az életedet nem raktad össze, legalább fejben. Van-e hobbid, szakmád, életcélod, mit vagy képes megtenni a céljaidért? A barátnőt mint életcélt most felejtsd el egy pillanatra. Először független emberként kell megállnod a helyed, vagy legalább legyen most ez a rövid távú célod és kezd el átszervezni az életed. Ha függésben tartanak, gyorsan vágd el a szálakat, legyél önálló.

Nem biztos hogy pszichológiai betegséggel küzdesz ahogy itt írják, rengeteg fiatal szociálisan visszamaradott, erről inkább a környezeti tényezők tehetnek (burokban nőnek fel). Ha mégis, az autizmus spektrum zavart tudom elképzelni, de ezzel is teljes normális életet lehet élni, csak hasonló gondolkozású emberekkel kellene körbevenned magad. Ez sem könnyű. De tudod-e mi öli meg az ember életkedvét? A nagy kényelem.

2020. aug. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban 27F
2020. aug. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!