Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, ha azért kezdenék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha azért kezdenék testépíteni, hogy ne első sorban a túlsúlyos lányoknak tetszek?

Figyelt kérdés

190 cm vagyok és egész helyes arcú is, de alapvetően vékony. Most 80 kg, de voltam 74 is. Az nálam az volt, amikor még a bordáim is átlátszottak. 4 évig voltam rövidtávfutó, de mást nem sportoltam, viszont a kitartásom megvan, hogy hosszú távon csináljam és nem is jövő hétre akarok kigyúrt lenni. Ha kell fél-1-2 év, hogy egyáltalán látsszon is valami, ám legyen. Viszont azt vettem észre, hogy többnyire csak a túlsúlyos lányok néznek meg maguknak. Néha szoktam tetszeni karcsú, vagy legalább átlagos alkatú lányoknak, de arra sokszor hónapokat (vagy le se merem írni, hogy évet) kell várni, hogy a közelébe is kerüljek egy ilyen lánynak. Nekem külsőre nem tetszenek azok a csajok, akiken sok háj van.


Volt már (vékony) barátnőm és voltam egynél több nővel is, de azt látom mások, ha akarnak, akkor hetek alatt képesek barátnőt találni vagy napok alatt szexpartnert. Most a belsőről nem esett szó, nyilván barátnőnek belsőre is normális lányt keresek, de ez a kérdés most nem arról szól.

23/F



2020. júl. 29. 18:21
 1/10 anonim ***** válasza:
10%
Aha...és a gyúrástól lesz pénzed? Tudod, amiért cserébe kapsz kocsit, lakást, nyaralást,...
2020. júl. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Egy 23 éves srácnál szerintem még nem a kocsit, lakást és a nyaralást keresik a korban hozzá illő lányok. Sőt, mondok ellenpéldát. Amikor az egyetemen egy 19 éves sráctól azt hallom, hogy mennyire csapatta a hétvégén a kocsijával a vizes úton és röhögve meséli, hogy meg is csúszott, akkor az jut eszembe, hogy na ez biztos, hogy nem magának kereste meg a kocsira valót, hanem apuka és anyuka alá tette. Ez éppenséggel visszataszítóbb számomra, mintha valakibek nincsenek ezek meg.


Persze ha szakmája van, és dolgozik, akkor más a helyzet, viszont szerintem ilyen fiatalon nem elvárás, hogy legyen kocsi, lakás, nyaralás.


Kérdező: nyugodtan próbálj meg nyitni olyan lányok felé, akik tetszenek neked. Ha jobban érzed magad tőle, persze, simán eljárhatsz kondizni is. Szerintem az, hogy a ducibb lányok néznek meg, teljesen független a te testalkatodtól. Csak max őket hamarabb észre veszed, mert benned van, hogy "na, megint egy olyan lány nézett meg, aki nekem nem tetszik".

2020. júl. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Természetesen, gyúrj ha attól növekszik az önbizalmad. Sok kövér lány meg lefogy, hogy olyan pasit kaphasson, akihez vonzódik. Nincs ebben semmi baj.
2020. júl. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%
Milyen vicces, hogy a férfikak a túlsúlyos lányokat tartják a lehető legrosszabb kategóriának, akiknek megtetszhetnek, míg a nők gyakran az alacsony pasikat.
2020. júl. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
Én azt tapasztalom az ismerőseim körében is, hogy aki nem feszül a külsőségeken és nem egy felszínes s•ggfej, annak van barátnője és boldog is vele, aki meg folyamatosan a külsője miatt izzad, annak meg nincs senkije lol 😁😁
2020. júl. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
7%
Mellette csinálj pénzt is, mert azzal csalogatod igazán a nöstényeket. Olyan a pénz számukra, mint legyeknek a lószr.
2020. júl. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
1-2 év? Ha nem vagy vagyonos családból származó , akkor erősen kondizni kell neked vagy 10 évig! Ha vékony lányt akarsz.
2020. júl. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

1-6-7:


Mik ezek az ostoba válaszok? Ti nem jártatok egyetemre? Itt 1 fiúra 2 lány jut és tényleg csak a legbénábbaknak, legtöketlenebbeknek nem lesz barátnője mondjuk huszonpár éves korára. Nekem is volt már. A 25 alatti egyetemista lányok jó nagy része nem nézi a pénzt, főleg nem így, hogy már kocsija, lakása, stb-je legyen a másiknak. A koliban is olyan helyes, szép lányok vannak együtt csóró srácokkal, hogy ti ott megbolondulnátok, ha meglátnátok, mert nem illene bele a dolog a világképetekbe.

Az utóbbi napokban amúgy jobban elgondolkoztam a dolgon és talán túlgondoltam ezt a gyúrás dolgot. Mármint fogok elkezdeni edzőterembe járni, csak mégsem ez volt az egyetlen ok. Inkább hogy befelé fordultam nagyon az utóbbi időben. Ha jobban belegondolok tetszettem azóta is vékony lánynak, csak nem próbálkoztam be.

2020. júl. 31. 16:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Gyere fel ide a 13. kerületbe azt nézz szét. A pénz nem számít, de nem férfi a férfi ha nincs ........ és már leírták előttem többen.
2020. júl. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9. Valahol biztos ilyen, mint amit te is írsz. De nem mindenhol a világon. Ehhez képest ti úgy írjátok.
2020. júl. 31. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!