Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amelyik férfi kihasználja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amelyik férfi kihasználja a nőket, az képtelen szeretni, ugye?

Figyelt kérdés
Azzal jön, hogy az előzőek megérdemelték, de én más vagyok, velem komolyan gondolja. Szerintem ez bullshit. Normális ember senkit nem használ ki.

2020. júl. 30. 14:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, elképzelhető, hogy majd eljön nála egy pont, amikor szerinte te is megérdemled.
2020. júl. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%

"Normális ember senkit nem használ ki."


Ha ez igaz, akkor millió emberből talán 4-5 normális van. Majdnem mindenki használt már ki valaki mást - csak mindenki máshogy és más témában, sokan fel se fogják, hogy ezt teszik, mert arra van duma, van kifogás. De ez a dolgok/személyek kihasználása nem feltétlenül ördögtől való, csak tudnod kell azt, hogy kinek és milyen kontextusban engeded meg, hogy kihasználjon. Mivel úgyis kifog. Mindenki kihasznál. Csak disztingválni kell, hogy meg-e éri neked is így. Olyat sajnos ne várj az élettől, hogy majd találkozol olyan emberekkel akit soha senkit nem használnak ki, sosem hazudnak és az Igazság és a Becsület Felkent Lovagjai/Dame-jai ("lovagnői"). Olyan nem nagyon létezik, csak regényekben köszönnek vissza az ilyen Boka János, Cedric Diggory, Podrick Payne mintajellemek. Teljesen életszerűtlenek is ilyen téren, még úgy is, hogy magában a regényben ahol szerepelnek szimpatikus karakterek.

2020. júl. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Ha valaki hangoztatja, hogy mindenkit kihasznált, és azért, mert megérdemlik, akkor nagy eséllyel szociopata; ilyen emberrel nem érdemes 1 percig sem tervezni.
2020. júl. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Az előzőeknek is ezt mondta.
2020. júl. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Vagy csak dicsekszik a nemlétező hódításaival.
2020. júl. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%

Nemrég futottam bele egy ilyen pasiba.

Állítása szerint senki nem jelentett neki semmit majd engem össze vissza dicsért majd utána jól megmondta hogy van valakije.


Ennyit a pasikról mintha nem lennének érző lényeg úgy játszadoznak másokkal.

2020. júl. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az ilyen csak egyvalamit szeret: önmagát :)
2020. júl. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Valaha, valamikor szeretett valakit, nagyon, azóta bosszút áll az összes új nőn. Mindig ha egy ilyen embernél utána kotrunk, mindig található egy ilyen nő a repertoárjában:)

De ez csak a férfiakra igaz.


A kihasználós nőknél egy anyuka található, aki már úgy neveli a gyerekét, hogy "csak pénzes legyen fiam-az a jó férfi"

2020. júl. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#8 a karma meg majd valaha valamikor visszaadja neki ugyanezt megint aztán sose lesz boldog


amúgymeg mi az hogy bosszútál a többi nőn? kezeltesse magát mert tényleg ebből lesznek a pszichopaták

2020. júl. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9. Nem is tudod a pszichopata jelentését. Az nem lesz senki, annak születni kell és az pont tényleg az, hogy nem érez semmit. Pl szeretetet senki iránt (se család, se barátok, senki iránt).


---


Naaa, én olyan 21-23 évesen jó néhány csajt kihasználtam, főleg azért, mert az előtte való években több csalódás ért a nők részéről és úgy éreztem engem egy nő se szerethet már, biztos a többi is el fog hagyni. Szóval inkább kefélgettem őket, mert abból úgy éreztem legalább nem szerzek újabb lelki sebeket, ha nem köteleződöm el érzelmileg. Szóval korábban engem is bántottak, ezért bántottam én is másokat. Viszont erre ettől függetlenül nem vagyok büszke, nem egy fényes szelete ez a múltamnak, de erre már rájöttem magamtól is. Szerencsére ezt már magam mögött hagytam.


26/F

2020. júl. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!