Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amelyik férfi kihasználja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amelyik férfi kihasználja a nőket, az képtelen szeretni, ugye?

Figyelt kérdés
Azzal jön, hogy az előzőek megérdemelték, de én más vagyok, velem komolyan gondolja. Szerintem ez bullshit. Normális ember senkit nem használ ki.

2020. júl. 30. 14:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Egyet értek, de a lényeg, hogy időben felfedezzük ezen embereket, és lépjünk fel az ellen, hogy "minket" is kihasználjanak.
2020. júl. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#10 érdekes ha már bosszú miért egy vad idegenen bosszulod meg amit más okozott neked?

érdekes hozzáállásod van a dolgokhoz...

2020. júl. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A fekete-fehér gondolkodás a társadalomtudományokban ritkán működik. Van olyan EGYÉN, akinél valóban bullshit, mert egy menthetetlen gyökér, meg van olyan, akinél tényleg oka volt, hogy selejtekkel jött össze előtte, de te nem vagy az.


Sőt, olyan is van, hogy a nő előre önigazolást keres, hiszen tudja jól a lelke mélyén, hogy ő is csak olyan lenne, mint a korábbiak, hiszen nem akarja a saját 50%-át beletenni a kapcsolatba ha nem muszáj, így inkább keres egy olyat, aki hálás azért is, ha a nő csak lélegzik és mosolyog.

2020. júl. 31. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!