Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Van olyan legalább 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Van olyan legalább 20 éves öcsétek vagy bátyátok, akinek nem megy a barátnőszerzés? (Akár konkrétan incel a férfi.) Hogyan segítetek neki, ha segítetek?

Figyelt kérdés
2020. júl. 31. 12:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%
Sehogy, inkább kiröhögjük a lúzerét a barátnőimmel.
2020. júl. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mikor 20 éves volt öcsém épp pár éve már nagyon depressziós, sőt pánikbeteg is volt egy lány miatt, aki nem viszonozta, de hülyítette. De aztán csak talált másikat (vagy az őt?:)), akivel igazából már tök rég óta ismerték egymást, el is vette, már sok éve házasok és még mindig szerelmesnek tűnnek. 20 évesen szerintem még senki nem incel (nekem meg 23 évesen volt az első udvarlóm, szóval nem igazán tudtam volna neki tanácsokat adni :)). Biztos fiúként nagyobb a bizonyítási kényszer a falkában, de hidd el, végül nem a mennyiség, hanem a minőség számít, ne bárkit akarj.
2020. júl. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%

Megpróbálnám ecsetelni neki, hogy nem éri meg sem a barátnő sem a barát.

Természetesen nem hinné el.

2020. júl. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Én is így vagyok az öcsémmel. Sokat agyaltam ezen és néztem a potenciális barátnő-jelölteket. Mostanra beláttam, hogy ezzel neki kell egyedül megküzdenie. Támaszként mindig itt leszek neki, de az ő feladata, hogy ezzel megbirkózzon.
2020. júl. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
#3 a butája.. pedig nagyon jó tanács.
2020. júl. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
Az en ocsem csak 15 eves, de nincs baja a csajozassal. Ha lenne, akar most, akar idosebben, szerintem leszarnam, neha mondanek neki valami biztatot maximum, de amugy meg nem az en dolgom.
2020. júl. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
15%
Én jól ki szoktam a barátnőimmel gúnyolni az öcsémet mert 24 éves és lúzer 😂
2020. júl. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem 20 éves öcsém, inkább introvertáltabb típus, többnyire otthon gépezik vagy olvas. Mi még nem aggódunk érte, úgy vagyunk vele hogy most kezdődik az egyetem, ott lehet változik a helyzet, de ez az ő magánügye. Amúgy magas, helyes és társaságban már azért beszédesebb kicsit, csak gondolom magasak az elvárásai
2020. júl. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#3 Ezt hogy érted, miért nem éri meg?


#1,7 Miért is lúzer az, akinek nem megy? Ennek sok oka lehet! Mi ez a bunkó sz.rházi hozzáállás? Ez minden embertől nagyon csúnya viselkedés, lányoktól meg főleg! Mit szólnátok, hogyha ti lennétek ebben a helyzetben, és mások tennék ezt veletek?

2020. aug. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve, hogy a testvéreitekről van szó, de bárkiről is legyen szó, ez a viselkedés, hozzáállás elfogadhatatlan és minősíthetetlen!
2020. aug. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!