Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Felnőtt korú nőknek teher a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt korú nőknek teher a szüzesség?

Figyelt kérdés

Ha igen,miért nem bérelnek fel egy nekik tetsző pasit?

Nekem nincsenek ilyen problémáim, és az ágyban is jól teljesítek. De az egóm azt diktálná hogy mondjak igent, még egy kevésbé vonzó nőnek is.


Kort, és nemet is irhattok. Provokatív, trágár, lealacsonyító választ nem kérek, csak olyant ami a kérdésre felel.


2020. júl. 31. 14:08
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
26%

A felnottkoru noknek szuz a terhesseg?


36F incel

2020. júl. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
87%

Mi az, hogy "felbérelni egy nekik tetsző pasit?" Kikérem ezt a tárgyiasító forgalmazást!


(Megjegyzem, nem értem az összefüggést a mondatait között. Hát... Akkor ne mondj nemet egy kevésbé tetsző nőnek se.. erre ezt tudom mondani)

2020. júl. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
79%
Fogalmazást*)
2020. júl. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

14:22 , nem tárgyiasítottam. A tárgyiasítás vádja akkor állná meg helyét, ha nem a "felbérelés" ,hanem a "megvásárlás" (mint amiként más szolgáltatást , vagy tárgyat szokás) szót használtam volna.


Éppen csak a kérdésre nem feleltél... Megtennéd?

2020. júl. 31. 14:28
 5/30 anonim ***** válasza:
78%

Nem kell "felbérelni" senkit, a férfiak egy elég nagy része önszántából is lefekszik bárkivel, aki ránézésre nőnemű és hajlandóságot mutat a dologra.


Nekem személy szerint nincs bajom a szüzességgel (pontosabban nem ezzel van a probléma). Ha szexelnék valakivel, akkor is ugyanez a sz#r ember maradnék, aki jelenleg is vagyok, csak már nem lennék szűz.

2020. júl. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
66%

4# De igen. Képzeld el, mi lenne, ha megfordítanám a dolgot: "Nekem teher a szüzesség, szóval megyek és felbérelek egy nekem tetsző nőt, hogy elvegye"

(Más kérdés, hogy nekünk nincs szüzességünk, de érted a lényeget)

Erre a nők hörögve nyomnák a lepontozó gombot, hogy mit képzelek. Még egyébként is menjek el egy fizetőshöz.


Na mindegy, ez csak zárójelben


Kérdésedre a válasz: nem, nem teher nekik, csak a legtöbben gáznak érzik. Ha úgy érzed, hogy felbérelhető vagy szüzesség elvétele céljából, akkor hajrá :)

2020. júl. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Melyik pasi nem érzi úgy, hogy alkalmas lenne rá..? Tehát ez nem is kérdés. Viszont én tutira minőséget adnék. Garanciával.


Kár, hogy nem csajnak születtem... :D

2020. júl. 31. 14:45
 8/30 A kérdező kommentje:
14:31, miért érzed magad szarnak?
2020. júl. 31. 14:46
 9/30 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem nem teher a szüzesség egy felnőtt nőnek. 23F Persz ha nem 40 mondjuk hanem 20.
2020. júl. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
83%

Szűz nő vagyok, és nem teher.


"Nem kell "felbérelni" senkit, a férfiak egy elég nagy része önszántából is lefekszik bárkivel, aki ránézésre nőnemű és hajlandóságot mutat a dologra."


Erre viszont nem vágyom, ha ilyen történne velem, hogy valaki "szánalommegbasz", azután felakasztanám magam.

2020. júl. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!