Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik még ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik még ilyen?

Figyelt kérdés
Létezik Magyarországon olyan,hogy egy lányt úgy vesz feleségül egy fiú/férfi hogy a lány/nő még szűz? Vagy ez már teljesen régimódi gondolkozás?

2018. dec. 2. 17:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Létezik, a keresztények körében leginkább.
2018. dec. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Létezik sajnos. Ismerőseim kB 5 évet együtt voltak, a lány nagyon vallásos. A fiú nem, de annyira szerette, hogy megvarta, feleségül vette. Hát kiderult, hogy baromira nem passzolnak össze az ágyban, ráment a kapcsolatuk, 5 évük, meg sok pénz a válásra :D
2018. dec. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Amerikában szerintem tömegesen előforduló jelenség még ma is, itt nem hiszem.
2018. dec. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
régimódi, de létező
2018. dec. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Az is érdekelne esetleg,hogy ki tartja jó dolognak illetve rossznak?
2018. dec. 2. 18:01
 6/15 anonim ***** válasza:
90%

Ismerőseim között van ilyen. Vallási közösségben ismerkedtek meg, mindketten szüzek voltak, olyan 1-2 év után esküvő, az után feküdtek le először. Majd nem sokra rá gyerek, meg még egy. Szerintem boldogok. De ők ugye ilyen nagyon vallásos emberek, mind a ketten.

Van olyan ismerősöm is, aki az első párjárval házasodott össze. Az nem biztos, hogy ugyanez a kategória, mert ők biztos, hogy nem vártak ezzel az esküvőig, de technikailag ha mittudomén, egy év után házasodnak és nem öt év után, akkor még az is lehet, hogy szüzen házasodnak össze, de az tény, hogy ők is egymásnak voltak az elsők. Szóval, szerintem ez egy létező jelenség. Főleg vallásos közegben. Én ezzel a legkisebb mértékben sem értek egyet egyébként, nem is vagyok vallásos, lehet, ez a titka, nem tudom. De ha valakinek ez okozza a boldogságot, én biztos nem fogom tőle elirigyelni.

2018. dec. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem automatikus sajnos, hogy azzal a legjobb a szex akivel szeretitek is egymást. Első barátomat egy félistennek tartottam, akkor azt is hittem az ágyban is jó és nekem nem jár orgazmus hiszen az amúgy is ritka én meg képtelen vagyok rá. Szakítás után jött egy másik fiú, akinél megtapasztaltam milyen ténylegesen a jó szex. Ha az elsőhöz hozzámegyek szűzen és ott derült volna ki, hogy sok év orgazmusmentesség vár rám szerintem a karomba dőltem volna. Azoknak válhat ez a szűzen házasodás, akik eleve nem szeretik a szexet csak fajfenntartásként tekintenek rá.
2018. dec. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%

Létezik.

Szerintem nem jó ötlet, mert ahogy többen is írták, lehet, hogy nem passzolnak az ágyban - aztán vagy össze tudnak csiszolódni vagy nem.

Úgy gondolom, ha két ember valóban szereti egymást, akkor miért ne feküdnének le egymással?

2018. dec. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
jónak tartom per régimódi per egyszer így lesz feleségem per létezik per ritka mint a..per ennyi
2018. dec. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%
Létezik, én többről is hallottam már. Alapvetően nem ítélem el ezt a gondolkodást, csak azt, ha valaki ezt neveli a gyerekébe, és abban nem a saját meggyőződése alapján alakul ez ki. Ismerek olyan lányt, aki a szülei nyomására szűz akart maradni, de közben nagyon vágyott a szexre, szerette is a barátját, aki megértette volna, hogy nem akar vele lefeküdni. Végül megtöttént a dolog, de a lány egy fél év múlva annyira megbánta, hogy nem tudott mit kezdeni az érzéseivel, és szakított vele.. ami csak növelte a bűntudatát, mert így biztosan nem a férjével lesz csak együtt...
2018. dec. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!