Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mekkora gond is a "felnőtt"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora gond is a "felnőtt" "férfi" tapasztalatlan? Vagy nem eléggé az.

Figyelt kérdés

[link]


Nekem sem megy az önkontroll elvesztés.Bulizni sem tudok.

feloldódni,stb. áh az egész személyiségem ilyen.

Állítólag ez kell a szexhez pláne az élvezetéhez.


Mi a kiút ebből annak aki ide sodródott.


Őszintén van olyan 25 feletti nő aki szerencsétlenkedne egy egy "férfivel" ?

Eljutnának-e idáig vagy már látszik is valakin, hogy mi helyzet és akkor a nő leépíti a dolgot?


-dilidokival nem tudok erről beszélni,de érzem itt sem lesz jó kiírni,mer majd jönnek az éretlenektől meg a nagyszájúaktól a megjegyzések...



2016. jan. 28. 17:14
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%

A többihez nem tudok hozzászólni, de a bulizás és a szex nagyon eltérő dolgok. Én sem tudom elengedni magam buliban, sőt, szinte érzem, ahogy fogy az IQm a tuc-tuc közepette, viszont a szexet nagyon élvezem.

23/N

2016. jan. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
24%

Megkérdezhetem, miért tetted a "felnőtt" és a "férfi" szavakat idézőjelbe?


Ebből az jön le, hogy magad sem vagy biztos abban, hogy felnőtt vagy, sem pedig abban, hogy férfi.. Ez önmagában sokkal nagyobb gond, mint a tapasztalatlanság.


Emellett azt látom, hogy az égvilágon semmit nem vagy hajlandó tenni azért, hogy változzon a helyzet (nem próbálod legyőzni a gátlásokat társas szituációkban, a pszichológust élből elutasítod, stb.), inkább elkönyveled magad menthetetlennek és hátradőlsz, várva a csodát és a megmentőd. Ez ígz nem fog menni, inkább azon kellene koncentrálnod, mi az oka annak, hogy ennyire nem tudod magad elengedni és mi a számodra legmegfelelőbb megoldás.. Ha egyedül, vagy barátok segítségével nem tudod ezt elérni, akkor bizony a legszakszerűbb egy szakember.

2016. jan. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
55%
Egy tipp, hogyha nem tudod elengedni magad és folyamatos az önkontrollod: másolj! Figyelj meg embereket különböző szituációkban, elemezz és másold le! Kevésbé fogsz aszociálisnak látszani. Nekem nagyjából bevált. A többihez viszont nem sok egyebet tudok hozzáfűzni, hiszen nekem sem jött össze még egy randi sem a sok próbálkozás ellenére. Az elutasítás kivétel nélkül a külsőmnek szólt. Erről persze nem szól a cikk, pedig vannak olyan férfiak, akiknek csak a külsejük miatt még esély sem adatik. Persze, ne csak úgy döntsd el, hogy ronda vagy és kész, hanem próbálkozz lányoknál, vagy akár véleményt is kérhetsz. Ha majd úgy jársz, mint én, hogy kivétel nélkül minden lány rondának tart, na akkor vagy tényleg az.
2016. jan. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
91%

A baj nem azzal van hogy szűz vagy hanem azzal amit ez magával vonz. Ahogy a cikkben is írták komoly lelki gondokhoz vezet az ilyesmi. És azt már nem szívesen vállalják az emberek. Főleg hogy 25 és fölötte a nők már családban gondolkoznak általában. Amihez én speciel egy olyan férfit keresnék aki rendben van önmagával és a világgal és már kitombolta magát. Lehet ugyan olyan hűséges lenne egy szűz pasi is de sok olyat olvastam már ahol a "csúnya" önbizalomhiányos pasi önbizalmat nyert a kapcsolatból és elment szerencsét próbálni. Egy nőnek 25+ osként már nem éri meg a kockázatot. De ez persze csak az én véleményem.

Szóval szerintem nem azért nem "szerencsétlenkedne" veled mert nem úgy teljesítesz az ágyban (az tanulható) hanem a fentebb említettek miatt.

De ez szubjektív vélemény.

2016. jan. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

1, legalább élvezed a szexet

2,Eltaláltad, hogy miért tettem idézőjelbe.

Nem vagyok felnőtt,mert ahhoz eléggé önállótlan és döntésképtelen,határozatlan vagyok.

És hát FÉRFI sem lehet,mert közöm sincs a nőkhöz. Biológia nememből kifolyólag férfi vagyok, de nem FÉRFI. Érted.

Jártam pár szakembernél. Mondjuk úgy, hogy nem érdekeltem őket. Amikor megemlítettem nekik ezt a témát vagy levélben leírtam meg se hallották,nem folyt erről beszélgetés.Persze legtöbbször beszélgetés sem volt.


Nem tudom mi az oka.Talán a kishitűség és az önbizalom hiány lehetett anno. Ehhez meg jött az amit a cikk is ír.

Így meg még nehezebb ismerkedni.

Attól nem lesz önbizalmam és merszem az ismerkedéshez, hogy sportolok. Amit mindig is csináltam.


3 A külsőm átlagos.


4 Valahol igazat adok neked. Nekem is eszembe jutott, hogy talán ez lenne velem is.


Szűz sem vagyok,mert fizettem érte,de hidd el pont annyit tudok, mint egy szűz.Vagy annyit se :-( Mert a dolog is úgy sikerült.

2016. jan. 29. 10:48
 6/28 anonim ***** válasza:

Nem attól leszel férfi, h megd.gtál-e már valakit. És nem ezzel kell nyitni, h nem voltál még nővel. Ki sem fog derülni, mert tudod, hogy hogyan működnek a dolgok. Ha nem mondod el neki, nem fogja tudni.

Ha nem szeretsz bulizni, akkor meg ne ott ismerkedj, mert ott olyan nőt szedsz össze, aki viszont jól érezheti magát abban a közegben és igényelni fogja, h eljárjatok, v eljárjon később is.

Az, hogy nem tartod magadat felnőttnek, az nagyobb gond. Ha látod a problémát, akkor változtass rajta.

2016. febr. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. A hivatásosokról meg annyit, h én is voltam már és össze sem volt hasonlítható egy valódi élménnyel. Lehet, hogy nem jót fogtál ki, vagy nem egy jó napján. Neked is lehetett rossz napod.
2016. febr. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Sajnos ha nincs önbecsülésed és nem érzed magad férfinak, akkor előbb azon kell dolgozni, addig ne akarj párkapcsolatot. Senki nem vágyik pátyolgatni való gyerekre, hanem egyenrangú társra. Ha sportos vagy és átlagos, akkor elvben nem kellene görcsölnöd. Előbb rá kell jönnöd a valós okra, amitől nincs önbizalmad. Addig is hallgass önfejlesztő motivációs videókat Szabó Pétertől. Változni sosem késő, a gond nem a tapasztalatlansággal, hanem a személyiségeddel van.
2016. febr. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
95%

Ha úgy érzed nincs elég önbizalmad az ismerkedésben, próbáld meg az internetet. A férjemmel netes társkeresőn ismertük meg egymást, ő fiatalabb nálam 3.5 évvel és szűz volt akkor. Amikor először lefeküdtünk, ha nem tudom, akkor is rájöttem volna, hogy szűz, mert az idegességet, az izgulást nem tudta leplezni. Viszont okozott meglepetést is. Ugyan nem első alkalommal, hanem a következő héten. Ugyanis életemben először, 24 éves koromban orgazmushoz juttatott egy férfi (ő), aki még soha nem volt másik nővel, és csak 1 héttel korábban szexelt először.


A párkereséshez nem kell önbizalom. Nekem sem volt soha, mégis próbálkoztam.

2016. márc. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
6%
Elég cikinek tartom ha egy pasi tapasztalatlan magamból ki indulva.De ha valaki ronda azon nem lehet változtatni.2 évig próbálkoztam neten ismerkedni,nem jutottam semmire.Csak idő pocsékolás volt.Mindenki nem lehet boldog ember.27f
2016. márc. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!